Valorant en iyi ajan hangisi?

Nerf yemesine rağmen Chamber nerf yemesine rağmen Sova nerf yemesine rağmen Raze nerf yedi mi bilmiyorum Viper da iyi ama şuan bence en iyisi yine Chamber yetenekleri çok OP.
Raze bana kalırsa çok büyük bir nerf yedi. Fakat yama notlarında göremedim öyle bir şey. Main olarak Raze kullandığımdan daha ilk maçımda farkettim. İsterseniz size bir videoyla göstereyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her karakter kombo ister. Ama en kolayı raze. Alt tarafı bomba atıyor.
Alt tarafı bomba atmakla Raze oynamak cidden çok ahmaklık bana kalırsa. Raze mainlere bakınca anlayacaksınız ne demek istediğimi. Size önerim Thedra ve Ladiff'in gameplaylarına biraz göz gezdirmeniz.

Raze bana kalırsa çok büyük bir nerf yedi. Fakat yama notlarında göremedim öyle bir şey. Main olarak Raze kullandığımdan daha ilk maçımda fark ettim. İsterseniz size bir videoyla göstereyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alt tarafı bomba atmakla Raze oynamak cidden çok ahmaklık bana kalırsa. Raze mainlere bakınca anlayacaksınız ne demek istediğimi. Size önerim thedra ve Ladiff'in gameplaylarına biraz göz gezdirmeniz.

Hocama katılıyorum. Bence Raze Valorant'ta kullanması zor ajanlardan biri. Ben hala Q + Q mantığını kavrayamadım ve doğru düzgün yapamıyorum. Eğer Raze oynanacaksa bol bol alıştırma yapılması gerek. Hocamın dediği gibi ara sıra thedra izliyorum, adam bu işi resmen spor gibi yapıyor.

Kendi ajanını kendin bulmalısın onu mainleyip oynamalısın, Mesela ben internet cafeden cafeye oynuyorum Neonu açamadım hala ama Neon basit ve güçlü geliyor bana.

Oyunun en kolay ajanı Reyna, hem öğrenmesi hem de diğer ajanlara kıyasla uzmanlaşması daha rahat bir karakter.

Hocama katılıyorum. Bence Raze Valorant'ta kullanması zor ajanlardan biri. Ben hala Q + Q mantığını kavrayamadım ve doğru düzgün yapamıyorum. Eğer Raze oynanacaksa bol bol alıştırma yapılması gerek. Hocamın dediği gibi ara sıra thedra izliyorum, adam bu işi resmen spor gibi yapıyor.
Yaklaşık 1 aydır sadece raze oynuyorum ve Q+Q mantığını gayet iyi kavradığımı düşünüyorum. Cidden aimin yoksa bile uçarak kaçarak her maç 15 vurabiliyorsun. Q+Q kombosunu öğrenip aimini geliştirirsen en az diamond diyebilirim rahatlıkla. Geçenlerde derecesizde bir maç girmiştim sadece Q+Q ile 34 vurmuştum adamlar Thedra falan demişti hala aklımdan çıkmaz. 😂

Oyunda iyi strateji kurabilirseniz Yoru önerebilirim. Işınlanma gücü sayesinde önceden belirlediğiniz yere ışınlanabiliyorsunuz. Köşeye sıkıştığınızda ya da hızlı hareket etmek istediğinizde işe yarar.

Yaklaşık 1 aydır sadece raze oynuyorum ve Q+Q mantığını gayet iyi kavradığımı düşünüyorum. Cidden aimin yoksa bile uçarak kaçarak her maç 15 vurabiliyorsun. Q+Q kombosunu öğrenip aimini geliştirirsen en az diamond diyebilirim rahatlıkla. Geçenlerde derecesizde bir maç girmiştim sadece Q+Q ile 34 vurmuştum adamlar Thedra falan demişti hala aklımdan çıkmaz. 😂
Sen o musun yoksa takımında immo jett varmıydı

Geri
Yukarı