Valorant eskisi gibi FPS vermiyor

İşletim sistemi
Windows 10

yusf_3

Decapat
Daha fazla  
Laptopu alalı 1.5 yıl falan oldu. İlk zamanlarda Valorant'ı maximum grafikte 50-60 FPS falan kaldırıyordu. Şimdi ise minimum grafikte 30 FPS alıyorum. Sıkıntı bilgisayarımda mı yoksa oyunda mı? Termal macun değiştirsem düzelir mi?

Sonra neden CS daha iyi diyoruz, e bu yüzden işte, 4 GB RAM ile rahat rahat oynanabiliyor, fakat Valorant'ta 8 GB RAM FX6100 2 GB GDDR3 kart ile her kafamı çevirdiğimde FPS aşırı düşüyor, fakat CS'de ise aşırı iyi FPS alıyorum.

Sonra neden CS daha iyi diyoruz, e bu yüzden işte, 4 GB RAM ile rahat rahat oynanabiliyor, fakat Valorant'ta 8 GB RAM FX6100 2 GB GDDR3 kart ile her kafamı çevirdiğimde FPS aşırı düşüyor, fakat CS'de ise aşırı iyi FPS alıyorum.

Evet hocam haklısınız.

CS:GO'yu daha çok seviyorum ama kitlesi kötüleşti ve hackler çoğaldı. Gerçi Valorant'ta da kitlenin düzgün olduğu söylenemez.

Masaüstünüzdeki dosyaları mümkün olduğunca başka bir yere taşıyın. Nereye olduğu çok fark etmez. Hatta masaüstünde bir klasör oluşturup her şeyi onun içine de atabilirsiniz. Masaüstünüzün bilgisayarı yavaşlatmasının asıl sebebi, masaüstünün sürekli yenilenmesidir. Alt klasörler gezginde görüntülenmeden yenilenmez. geri dönüşüm kutusu ve Bu Bilgisayar'ı taşımaya çalışmayın tabii. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı