Valorant eskisi gibi oynayamıyorum

quepat

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle konuyu tavsiye için açtım. Antrenman rutini vb. tarzı tavsiyelere açığım.
Biraz uzatıp anlatacağım özür dilerim şimdiden.
Eskiden ancak havaya bakınca 60 FPS'i gördüğüm bir sistemim vardı. O sistemle çok uzun süre Valorant oynadım ve 5. sezonun 3. kısmında elmas 3 olarak sezonu bitirdim. Ardından yeni bilgisayar alma arayışına girdim. Bayağı bir süre sonra yeni bilgisayarı aldım fakat ilk işim koşup Valorant indirmek olmadı. Önce merak ettiğim tüm hikayeli oyunları oynadım. Ardından Valorant indirip rank belirleme maçlarını attım hiç ısınmadan. Beni altın 3'e attı oradan Max plat 2'ye çıktım şu an da plat 1'im. Ama sorun burada değil ne eski Game sensim var ne eski aimim. Toparlamak için ne yapmam lazım. (bilgisayar araştırdığım dönemde oynamama sebebim artık eski bilgisayarım açmamaya başlamıştı Valorant'ı. Ayrıca elmas olduğum sezon gümüşten elmasa kadar çıkmıştım. Neredeyse her maçı kazanıyordum şimdi ise çoğu maçı kaybediyorum.)

Tavsiye edebileceğim bir şey yok. Oyun zaten şansına göre iyi takım veya kötü takım geliyor. 50 vursanda kaybedeceğin maçlar oluyor. Benim tavsiyem kendinizi kasmayın, gerek yok. Uzun zaman önce bıraktım, kafam rahat. Ayrıca yücelik-immo altı ranklarda oyunun kitlesi çok kötü.

Tavsiye edebileceğim bir şey yok. Oyun zaten şansına göre iyi takım veya kötü takım geliyor. 50 vursanda kaybedeceğin maçlar oluyor. Benim tavsiyem kendinizi kasmayın, gerek yok. Uzun zaman önce bıraktım, kafam rahat. Ayrıca yücelik-immo altı ranklarda oyunun kitlesi çok kötü.

Ben de yeniden başlamayı düşünmüyordum aslında. Fakat turnuva meselesi geleceği için başlamak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı