Valorant'ı eskisi kadar iyi oynayamıyorum

Selam dostlar, Valorant'ı çıktığından beri oynamaktayım. Daha öncesinde de 4-5 yıllık CS:GO deneyimim oldu ve CS:GO'da da global rankını görmüşlüğüm olmuştu yani iyi oynuyordum. Valorant'ın çıkmasıyla birlikte CS:GO'yu bırakıp Valorant'a başladım. Zaman zaman iyi zaman zaman kötü oynardım. Kişilik olarak da çok hızlı bıkabilen, geçiştiren ve hızlıca tilt olabilen biriyim. Sabrım çok hızlı tükeniyor. Bu da mental olarak beni düşürüyor. Örnek olarak karşımdaki adamdan çok değişik bir vuruş yemem durumunda oyundan bir anda düşebiliyorum. Bu durumda oyundan kopmamı sağlıyor. Valorant'ı önceki kadar fazla oynamıyorum. Oynayasım gelmiyor. Valorant'ta maksimum rank olarak elmas 2 gördüm. Üstüne çıkabilirdim ama oynama isteğim olmamasından kaynaklı hiçbir zaman rank kasmak için uğraşmadım. Yeri geliyor çok değişik vuruşlar yapabilirken bazen önümdeki adamı vurmayacak kadar kötü oynayabiliyorum. Sizce kendimi nasıl düzeltmeliyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Dediklerin çok isabetli.
Aynı şekilde bende vandalla gün gün seri vurmama rağmen gün gün sadece 40,34 vurabiliyorum. Bunu dikkatli yaptığımda da aynı oluyor sanki oyun müdahale ediyor gibi geliyor bana.

Geri
Yukarı