Çözüldü Valorant fareyi çevirirken oyun kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OverFireable

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF 6900XT OC Edition / AMD Ryzen 7 5800x3D / Kingston Fury Renegade RGB 2x16 3600Mhz CL16 / Asus ROG STRIX B550-XE / Samsung 980 Pro / Hikvision E100 1TB / Phanteks P600s / Corsair RM850x 850 watt 80+ gold / Arctic Liquid Freezer II 360
Laptopumda da oluyordu. Şimdi yan hesap açtım onda oluyor. Bir ayar mı var kastıran? Ana hesabımda yok kasma.

Saf girdi süresindenmiş. Çözdüm.

Benim bilgisayar Windows 11 yüzünden kendi kendine kapanıyordu tamirci Windows 10'a geri döndürdü sorun çözüldü ama 300 TL'yi kilitledi. Windows 11 çok sıkıntılı.
100 lira alıyorlardı en son ne ara 300 olmuş :D.
Kendinde atardın format mümkün olmadıkça yani yapabileceğin bir şey olmayınca kadar bilgisayar tamircilerine bilgisayar/ laptop falan verme şiddetle öneriyorum.
Bazıları içindeki parçaları bile değiştiryor geçen birisine gittim adam wd40 ile fan temizliyordu, wd40 pas sökücü ve yağlandırıcı yani fan daha çok aslında toz çekmeye başlıyor onu kullanınca bu yüzden de sık sık adama fan temizliği için falan gitmen gerekiyor.
Kısaca binbir tilkilik çeviyorlar gitme her işini kendin halletmeye bak.

100 lira alıyorlardı en son ne 300 olmuş :D.
Kendinde atardın format mümkün olmadıkça yani yapabileceğin bir şey olmayınca kadar bilgisayar tamircilerine bilgisayar/ laptop falan verme şiddetle öneriyorum.
Bazıları içindeki parçaları bile değiştiryor geçen birisine gittim adam wd40 ile fan temizliyordu, wd40 pas sökücü ve yağlandırıcı yani fan daha çok aslında toz çekmeye başlıyor onu kullanınca bu yüzden de sık sık adama fan temizliği için falan gitmen gerekiyor.
Kısaca binbir tilkilik çeviyorlar gitme her işini kendin halletmeye bak.
Formatı vesaire atmıştım da, olmadı. Aslında ben içine kola döktüğüm için götürmüştüm. Gönderdim adam içini falan temizledi geri gönderdi, ama yine kapandı ondan sonra çareyi Windows 11'den 10'a döndürmekte buldu. 500 alacaktı da 300 aldı tanıdıktı.

Geri
Yukarı