Valorant farklı bilgisayarda giriş yapmak

HWID banı genelde hileciler yiyor, küfür vs ile HWID ban yemezsin, en fazla chat ban yersin. Çok güzel olmuş, umarım hileciler temizlenir oyundan.

Hile yapmadım 3 parti yazılımdan yedim, CS:GO, skin changer, falan yazılımlar vardı oradan ban yedim, ticket açtım gereksiz yere ban yedim dedim düzelmedi, farklı bir hesabım var zaten, demek istediğim, farklı bir hesabım var o hesabım ban yemedi, sadece PC HWID ban var diye oyuna giremiyorum, o hesapla başka bir bilgisayarda oynayabilir miyim onu merak ettim.

Valorant veya Riot dosyalarında 3. parti veya ek dosya olmadığı veya bu dosyalara erişmeye çalışan uygulama olmadığı sürece Vanguard hiçbir şekilde HWID ban atmaz, atamaz. Bunu Legoo'da yayında kendisi söylemişti Riot ile birebir iletişimi olan birisi.

Valorant veya Riot dosyalarında 3. parti veya ek dosya olmadığı veya bu dosyalara erişmeye çalışan uygulama olmadığı sürece Vanguard hiçbir şekilde HWID ban atmaz, atamaz. Bunu Legoo'da yayında kendisi söylemişti Riot ile birebir iletişimi olan birisi.

Hayır atıyor, başka oyunda hile kullanırsan, bilgisayarına virüs girerse falan Vanguard algılayıp uyarı veriyor o şekilde girince ban yiyebiliyorsun. Bende virüsten oldu gidip ticket attım söyledim öyle olabileceğini ve banımı kaldırdıklarını söylediler daha dikkatli ol bir daha aynı durumda olursa açmayacaklarınıda söylediler.

Geri
Yukarı