Valorant Fatih kılıcı 2300 VP'ye satın alınır mı?

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba arkadaşlar. 2300 VP'ye gece pazarına Fatih kılıcı geldi. Sizce almak mantıklı mı? Aynı zamanda şu an bende savaş bileti de var. Ama seviye 40'tayım. Siz ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler.

En fazla 2 3 yıl boyunca popüler kalıp popülerliği bittikten sonra desenler gidiyor mu? Anlamadım.

Oynayan az olacağından skinler çöpe gider.
En fazla 2 3 yıl boyunca popüler kalıp popülerliği bittikten sonra desenler gidiyor mu? Anlamadım.

Wolfteam için 400 TL'ye yakın harcama yapmışımdır ama şu an oyunun yüzüne bile bakmıyorum gibi.

Oynayan az olacağından skinler çöpe gider.

Wolfteam için 400 TL'ye yakın harcama yapmışımdır ama şu an oyunun yüzüne bile bakmıyorum gibi.
Hocam skinler niye çöpe gitsin. Diğer oyuncular azalınca niye skinler çöp olsun diğer oyuncular için mi alıyor skinleri?
Merhaba arkadaşlar. 2300 VP'ye gece pazarına Fatih kılıcı geldi. Sizce almak mantıklı mı? Aynı zamanda şu an bende savaş bileti de var. Ama seviye 40'tayım. Siz ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler.
İstiyorsan al zevk meselesi buna biz karar veremeyiz. Oyunda turnuvalar takımlar oluşmaya başladı. WTCN ın takımı BBL de oluşturuldu. Oyuna baya yatırım var. Oyuncu sayısı ilerde daha da çok çoğalır bence.

Son düzenleme:
Hocam skinler niye çöpe gitsin. Diğer oyuncular azalınca niye skinler çöp olsun diğer oyuncular için mi alıyor skinleri?

İstiyorsan al zevk meselesi buna biz karar veremeyiz. Oyunda turnuvalar takımlar oluşmaya başladı. Wtcnın takımı BBL de oluşturuldu. Oyuna bayağı yatırım var. Oyuncu sayısı ileride daha da çok çoğalır bence.

Çöpe gitsinden kastığım oyuncu sayısı düşüşü sebebiyle oyunu oynamak istememek.

Wtcn'ın takımı yatırım sayılacak bir şey bile değil. Evet espor sektöründe yükseliyor ama BBL uluslararası arenada hiçbir şey yapamayacak.

Üstüne üstlük karşısında CS:GO gibi dev bir rakip var. (CS:GO güncelleme dahi almadan Valorant'ı ezici üstünlükle geçmesi cabası)
Bu arada CS:GO fanboyu değilim ama olabilecekler kısmen bunlar, bunları deme sebebim CS:GO'dan Valorant'a geçen oyuncuların çoğu popüler kültür oyuncuları, en basitinden PUBG'ye bir bakalım, evet yalan değil PUBG şu an için bile oynanan bir oyun ama ilk çıktığıyla bir mi? Tabii ki de hayır.
Bu durumun aynısı Fortnite, Apex Legends, CoD: Warzone için de geçerli.
Fortnite ve Warzone yine Apex Legends'a göre daha iyi ama Apex Legends'ın durumu malum, oyunu oynayan yine var ama eskisi gibi oynayan yok.

Şimdi gelelim BBL için neden uluslararası alanda çok iyi olamayacağı sebebine: Cevap çok açık. Daha gerçek, profesyonel esporcular Valorant'a geçmedi.

Çöpe gitsinden kastığım oyuncu sayısı düşüşü sebebiyle oyunu oynamak istememek.

Wtcn'ın takımı yatırım sayılacak bir şey bile değil. Evet espor sektöründe yükseliyor ama BBL uluslararası arenada hiçbir şey yapamayacak.

Üstüne üstlük karşısında CS:GO gibi dev bir rakip var. (CS:GO güncelleme dahi almadan Valorant'ı ezici üstünlükle geçmesi cabası)
Bu arada CS:GO fanboyu değilim ama olabilecekler kısmen bunlar, bunları deme sebebim CS:GO'dan Valorant'a geçen oyuncuların çoğu popüler kültür oyuncuları, en basitinden PUBG'ye bir bakalım, evet yalan değil PUBG şu an için bile oynanan bir oyun ama ilk çıktığıyla bir mi? Tabii ki de hayır.
Bu durumun aynısı Fortnite, Apex Legends, CoD: Warzone için de geçerli.
Fortnite ve Warzone yine Apex Legends'a göre daha iyi ama Apex Legends'ın durumu malum, oyunu oynayan yine var ama eskisi gibi oynayan yok.

Şimdi gelelim BBL için neden uluslararası alanda çok iyi olamayacağı sebebine: Cevap çok açık. Daha gerçek, profesyonel esporcular Valorant'a geçmedi.

Yatırım sayılacak bir şey değil mi? BBL uluslararası turnuvada hiçbir şey yapamayacak diyorsun da orası belli olmaz. Adamlar G2 la turnuvada karşılaştı 2 maçı da kıl payı kaybettiler. Hem o zaman BBL daha yeni yeni çıkmıştı piyasaya adamlar kendilerini şimdi çok geliştirdi. Türkiye şampiyonu oldular zaten sırada uluslararası turnuva var. Tamam belki şampiyon değil ama bir derece yapacaklar gibi duruyor. CS:GO şu an Valorant'ı ezici üstünlükle geçiyor mu? Valorant'ın aktif oyuncusu şu an daha fazla diye biliyorum. CS:GO anlık geçtiyse o da yeni gelen operasyondan olabilir. Bende CS'den Valorant'a geçtim ama popüler kültür oyuncusu değilim. İnsanlar bundan dolayı geçmedi. CS'de 100 pingle mevlanalarla oynayacağına Valorant'ta 15 20 pingle hilesiz daha taktiksel bir oyun oynamak için geçtiler. Valorant'la Apex'i Fornite'yi karşılaştırmak bile saçma aynı türde oyun değiller çünkü. Ayrıca Apex TR'de bir anda hypelanıp söndü. Valorant kaç ay önce çıktı. Hala da delice oynanan bir oyun. Kusura bakmasın kimse ama CS hileleri düzeltmezse CS'den Valorant'a daha çok oyuncu geçecek. Bak teconeye adam CS'de profesyonel oyuncuydu şimdi Valorant'ta bir takıma katıldı. Bazıları anlamak istemiyor ama CS yavaşca ipleri Valorant'a bırakıyor. Valorant daha first Strike'yi yeni başlattı ilk turnuvası daha başlamadan bir sürü takım oluştu. Yani takımlaşma turnuvalar daha yeni başlıyacak. Oyunun daha çok yolu var.

Geri
Yukarı