Valorant format sonrası 10 FPS'e sabitlendi

Sudevv

Yoctopat
Daha fazla  
Ekran kartı
Intel
İşlemci
Windows 8.1
Arkadaşlar merhaba konuyu yanlış yere açmışım tekrar yazıyorum.

1 hafta önce PC'de mavi ekran hatası cıktı dün format atarak hallettim temiz bir format attım Valorant yükledim oyuna girdim sabit 20 FPS alıyordum genelde 60 FPS alırdım sorun olmazdı grafikler düşükte V-Sync kapalı driver güncel ( Driver Booster - driver pack ile guncelledim) yardım edin ya kafayı yiyecegim bir oynayamadim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba konuyu yanlış yere açmışım tekrar yazıyorum.

1 hafta önce PC'de mavi ekran hatası cıktı dün format atarak hallettim temiz bir format attım Valorant yükledim oyuna girdim sabit 20 FPS alıyordum genelde 60 FPS alırdım sorun olmazdı grafikler düşükte V-Sync kapalı driver güncel ( Driver Booster - driver pack ile guncelledim) yardım edin ya kafayı yiyecegim bir oynayamadim.
Driver güncelleme programları kullanmayın ve bence acilen Windows 10'a geçin sisteminiz nedir?

Driver booster saçma driverlar kuruyor bilgisayarınıza. Yapmasa idiniz daha iyidi sanki.

Tekrar format atmayı deneyebilrsiniz. Bu sefer Windows'un driverları kendi kurmasına izin verin.

Nasıl yapacağım?

Islemci: Intel Core i5-4200 @ 2.50GHz
RAM: 4 GB.
64 Bit.
Hocam neden Driver Booster ile güncellediniz? Bana sistem özelliklerinizi yazın, size indireceğiniz driver'ları atayım.
64 Bit.
Driver güncelleme programları kullanmayın ve bence acilen Windows 10'a geçin sisteminiz nedir?

Windows 10'a geçmiştim bir kere denedim çok kasmıştı

64 Bit.

Nasıl yapacağım?

64 Bit.

64 Bit.

Windows 10'a geçmiştim bir kere denedim çok kasmıştı

64 Bit.
Raminiz valorant için yetersiz ondan olabilir fps düşüklüğü.

Yeni konular

Geri
Yukarı