Valorant FPS arttırma ayarları sonrası oyun bozuldu

İşletim sistemi
Windows 10

CanAndak00

Hectopat
Şimdi agalar ben normalde 120 FPS alıyordum Valorant'ta YouTube'da "joker" adıyla bir kanalda olan FPS arttırma yöntemlerini uyguladım. Video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

144 FPS tam almaya başladım. İyi, güzel lakin oyundaki texturelar buga girdi. Adam kör olunca kafasında beliren o parıltı gözükmüyor. Uğurlar 3 boyutlu şekilde gözükmüyor. Spike çözerken elimizdeki o kumandanın barının dolup dolmadığı gözükmüyor. Yaptığım oyun çok kötü görünmeye başladı ayarlardaki dosyalar bunlar.
Jokers FPS & Input Delay Pack
Burada yaptığım hangi ayara göre bu sorun oluşmuş olabilir yardımcı olursanız sevinirim.

Oyun yapımıcıları ellerinden geldiği kadar oyuncuya güzel FPS vereceklerdir.
Bu tür videolar hiç sağlıklı değil ve videoyu yapan adam her sisteme bu ayarların uyumadığını bilmesi gerekiyor.
Bu türden ayar değişimi için derin donanım (hardware) ve yazılım (software) bilgisi gerektiriyor ki her sisteme başka ayar.

Sistem geri yükleme oluşturduysanız geri yükleme yapın ya da oyunu silip tekrar kurun.

Bu arkadaşın dediğini yapmanı öneririm iyi günler :)

Varsayılan ayarlara geri yükleyin ve yapımcının tavsiye etmediği bir ayarı yapmayın. Videodakiler ayarları sadece kendi sisteminde deniyor. Bu videolar sağlıklı bir kaynak değil.

Yaptık bir hata hocam. Öğrenmiş olduk en azından. Sağ olun öneriniz için.
Sistem geri yükleme oluşturduysanız geri yükleme yapın ya da oyunu silip tekrar kurun.
deneyip size dönüş yaparım hocam

Geri
Yukarı