Valorant FPS arttırma

İşletim sistemi
Windows 7
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al bakim kardeşim işini görür umarım benim işimi görmüştü 10-15FPS artmıştı.
Ben şahsen bu tarz videoları izlememeyi tercih ederim. E-Spor sistemlerinde FPS yükselttiklerini iddia ediyorlar. Resmen clickbait. Bilgisayarı iyi olupta bu tarz videolar çeken içerik üreticilerine ciddi bir çöp sistem versek de FPS'i 60 yapsınlar da görelim :) .

Ben şahsen bu tarz videoları izlememeyi tercih ederim. E-Spor sistemlerinde FPS yükselttiklerini iddia ediyorlar. Resmen clickbait. Bilgisayarı iyi olupta bu tarz videolar çeken içerik üreticilerine ciddi bir çöp sistem versek de FPS'i 60 yapsınlar da görelim :) .
Rip hiç bir şekilde +100FPS gibi clickbate vs yapmıyor hocam. Bu videosu da gayet işime yaramıştı 10-15 FPS artmıştı yani dediği tüm ayarları yapınca. Siz de haklısınız
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şunun gibi videolar varken insan sinir oluyor.

Tüm ayarları en düşüğe çek. Tatmin etmezse işlemcine ve ekran kartına OC yapabilirsin.

Ayarları en düşüğe al, sürücülerinin güncel olduğundan emin ol. Gerek işlemcinden, gerek ekran kartından tam verim alamadığını düşünüyorsan, oyun esnasında ekran kartının ve işlemcinin ısı değerlerini bizimle paylaş. Temiz önyükleme yap. Son başvuracağın çözüm sistem bileşenlerini (ekran kartı, işlemci vb.) yükseltmek olsun.

Videoyu izleyerek Valorant'da 400 FPS yükselttiniz, tebrikler (!)
peki brom driver,sürücüleri güncellediğimiz zaman depolamadan alan azalırmı

Geri
Yukarı