Valorant FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

sonia2

Centipat
8 9 aydır Valorant'ı çok rahat bir şekilde oynuyordum 1 aydan beri düşük FPS diyerek FPS düşüyor ve 2-3 el aşırı kasıp 2-3 el normal devam edip yeniden FPS düşüyor. Şimdiye kadar hep düşük grafiklerde oynadım zaten internette karşıma çıkan her yükseltme metodlarını denedim. Laptopu alalı yaklaşık 1 sene oldu acaba kaldıramıyor mu diye düşünüyorum neden olduğu veya çözümü hakkında bir fikriniz var mıdır?

8 9 aydır Valorant'ı çok rahat bir şekilde oynuyordum 1 aydan beri düşük FPS diyerek FPS düşüyor ve 2-3 el aşırı kasıp 2-3 el normal devam edip yeniden FPS düşüyor. Şimdiye kadar hep düşük grafiklerde oynadım zaten internette karşıma çıkan her yükseltme metodlarını denedim. Laptopu alalı yaklaşık 1 sene oldu acaba kaldıramıyor mu diye düşünüyorum neden olduğu veya çözümü hakkında bir fikriniz var mıdır?
Biraz bekleyin, sistem ozelliklerini tahmin ediyorum...

1617654861272.png

Sıcaklık değerleri ile ilgili bir performans kaybı yaşıyor olabilir misiniz?

Acaba laptop sistem özellikleri nedir?

Dosya Ekleri

• sistem.png
    sistem.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 30
  • sistem.png
    sistem.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 27
  • sistem.png
    sistem.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 29

Yeni konular