Valorant Frankfurt türklerle dolu

İşte bu sebeple Türklere karşı postülatlı yaklaşıyorlar. Bazıları adam gibi oyununu oynasa, böyle sorunlar olmayacak.

Sonra aklı başı yerinde olanlara yazık oluyor.

Merhaba, ben Türklerle oynamamak için Frankfurt yaptım ama Türklere bazen denk geliyorum. Nasıl Türklerle oynamayabilirim? Valorant'ta Frankfurt 1.
Frankfurt 1'de girerseniz normaldir. 45-50 ms oynuyorlar. Varşova - Paris - Frankfurt 2 - Paris 2 gibi sunucularda Türk gelmesi dahada zorlaşıyor.
1626086553166.png

Genelde böyle oynuyorum.

Merhaba, ben türklerle oynamamak için Frankfurt yaptım ama türklere bazen denk geliyorum. Nasıl türklerle oynamayabilirim? Valorant'ta.

Merhaba, ben türklerle oynamamak için Frankfurt yaptım ama türklere bazen denk geliyorum. Nasıl türklerle oynamayabilirim? Valorant'ta Frankfurt 1.

Varşova girebilirsin ama infosuz oynamak şartıyla türklerin çoğu toxic ve yaş seviyesi 12-13 o yüzden ailevi dini küfürler bayağı fazla kimlik doğrulaması gelmesi gerek.

Oyunda iletişimi korumak önemli ama eğer toxicleniyirsan direkt sesi ve chati kapat en rahatı tabii varşova falan girmeni öneririm orada pingin çoksa dediklerimi yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı