Valorant geç açılıyor

• Konuyu başlatan 1xcs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 775

1xcs

Centipat
Daha fazla  
Son 2-3 aydır oyuna girerken 2-3 dakika falan bekletiyor maça girerken de. Öyle geçenlerde 3-4 el oynadım onda 15-20 saniyede maça girdi belki dosyalarla alakalıdır diye düşünüp silip yükledim ama aynı. Sistem 1650 i5 9300 çözümü var mı?

HDD dönemi bitti örneğin BF 2042 oynuyorum Steam'de yorumlara bir bakayım dedim herkes oyunun maç sonu siyah ekranda 5dk falan beklettiğini yazıp oyuna beğenmedim vermiş. Ben 5-6 saat oynadım maksimum beklettiği zaman 10 saniye falan M.2 SSD ile oynuyorum. Kısacası SSD'siz güncel oyunlar eskisi gibi oynanmıyor artık.

Maça giriş ekranına girerken bekletmesinin sebebi tüm kullanıcılardan kaynaklı aslında, oyun yükleme ekranında bir kişinin interneti gidince bile dakikalarca beklettiği oluyor. Fakat oyuna girerken çok bekliyorsanız sorun oyunun kurulu olduğu dizinle alakalıdır. HDD'ye kurulu olduğunu belirtmişsiniz, o yüzden oyuna girerken uzun süre beklemeniz normal.

Ölüm maçına girdiğimde oyunun bitmesine 6-7dk kalıyordu az önce denedim.

Son 2-3 aydır oyuna girerken 2-3 dakika falan bekletiyor maça girerken de. Öyle geçenlerde 3-4 el oynadım onda 15-20 saniyede maça girdi belki dosyalarla alakalıdır diye düşünüp silip yükledim ama aynı. Sistem 1650 i5 9300 çözümü var mı?

Oyuna girerken sizle, maça girerken hem siz hem başkasıyla alakalı. Bende M.2 SSD var. Maça girerken başka oyuncuları beklıyorum.

Geri
Yukarı