Valorant gece pazarı 2 Haziran'da geliyor!

Glank

Hectopat
Merakla beklediğimiz ve büyük indirimlerin yapıldığı gece pazarının 2 veya 3 Haziran tarihlerinde oyuna geleceği söyleniyor. Şimdiden hayırlı olsun.
Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genelde önceden söyledikleri doğru çıkıyor bu YouTube kanalının. (Kanal bana ait değil)

Merakla beklediğimiz ve büyük indirimlerin yapıldığı gece pazarının 2 veya 3 Haziran tarihlerinde oyuna geleceği söyleniyor. Şimdiden hayırlı olsun.
Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Genelde önceden söyledikleri doğru çıkıyor bu YouTube kanalının. (kanal bana ait değil)

Eskiden hepsi mavi geldi bakalım 2 Haziran'da ne gelecek.

Kaynak:

Genelde önceden söyledikleri doğru çıkıyor bu YouTube kanalının. (Kanal bana ait değil)
Bekliyoruz bakalım inşallah yarın gelir .

Yeni konular

Geri
Yukarı