Valorant gece pazarı ne zaman gelecek?

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek ve istediğimiz silah kaplamasını alabilecek miyiz?
2-3 ayı var. Battle pass'in bitmesine 3 hafta kala geliyor ama bu sezon geldi ve Battle pass'in süresi uzatıldı. İstediğiniz skini alamıyorsunuz. Rastgele gelen skinlerden istediğinizi alabiliyorsunuz.

NOT: 8 Eylül'de kur farkından dolayı VP'lere zam gelecek, şuan ufak bir bonus var. Bir şey almak için VP alacaksanız şimdiden alabilirsiniz.

2-3 ayı var. Battle Pass'in bitmesine 3 hafta kala geliyor ama bu sezon geldi ve Battle Pass'in süresi uzatıldı. İstediğiniz skini alamıyorsunuz. Rastgele gelen skinlerden istediğinizi alabiliyorsunuz.

not: 8 Eylül'de kur farkından dolayı VP'lere zam gelecek, şu an ufak bir bonus var. Bir şey almak için VP alacaksanız şimdiden alabilirsiniz.

Dün VP aldım sunucudan dolayı hata verdi 24 saat sınır olarak ve istediğim silah kaplamasını almadım.

Dün VP aldım sunucudan dolayı hata verdi 24 saat sınır olarak ve istediğim silah kaplamasını almadım.
Zaten istediğiniz silah kaplamasını alamıyorsunuz, günlük değişen mağaza ve ortalama 2 haftada bir değişen vitrinden istediğinizi alabiliyorsunuz. 24 saat sınırdan kastığınız nedir?

Zaten istediğiniz silah kaplamasını alamıyorsunuz, günlük değişen mağaza ve ortalama 2 haftada bir değişen vitrinden istediğinizi alabiliyorsunuz. 24 saat sınırdan kastığınız nedir?

Dün VP aldım bu kod senin bölgende geçerli değil diyordu ben de ticket atarak sorunu çözdüm ama şimdi de o kadar fazla acaba olacak mı diye denediğim için 24 saat sınır verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı