Valorant gece pazarı ne zaman gelir?

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar geçen Battle Pass'in bitiminde nedense gece pazarı gelmemişti.
Şimdi gece pazarı ne zaman gelir İninal'imde 200 TL var ona göre bekleyeceğim.

Gece pazarları sezonların son haftalarına doğru geliyor. Önceki gece pazarı da o zamanlarda geldi.

Nasıl gelmedi? Bundan önceki sezonun Battle Pass'i k/tac setinin olduğu Battle Pass değil mi? O sezon geldi işte.

3-4 kişiye sordum hiçbiri sezon sonunda gelmedi diyor.
Normalde bütün gece pazarları sezon sonunda gelmiyor mu ben 20 gün kaldığından beri her gün kontrol ettim hiç gelmedi.

3-4 kişiye sordum hiçbiri sezon sonunda gelmedi diyor.
Normalde bütün gece pazarları sezon sonunda gelmiyor mu ben 20 gün kaldığından beri her gün kontrol ettim hiç gelmedi.
Yok, K/TAC setinin olduğu sezon geldi. Arkadaşlarım gece pazarından skin üstüne battle pass aldılar oradan hatırlıyorum. Sezonun bitmesine 2-3 hafta kala geldi.

Hocam peki Valorant'ta VP alırken sadece PayPal ile ödeme var nasıl ininal ile VP yatıracağım?
Satın alma sekmesinden satın almak istediğiniz pakete tıklayıp bilgileri girin. PayPal bir ödeme yöntemi ama zorunlu değil, yukarıdan PayPal seçili olmasın. En baştaki seçeneği seçin.

Güncelleme: Sanırsam oyuna son gelen güncelleme ile artık sadece PayPal gözüküyor Valorant'ın yaptığı bir değişiklikten dolayı. Eğer öyleyse internetten VP kodunu e-pin olarak alabilirsiniz. Kabasakal, oynasana.com tercih edebileceğiniz sitelerdendir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı