Valorant gece pazarı yağmacı vandal çıkıyor mu?

Tüm skinler çıkıyor diye biliyorum. Bana Fatih Kılıç çıktı 2840'a. Alınır mı sence?

Tüm skinler çıkıyor diye biliyorum. Bana Fatih kılıç çıktı 2840'a. Alınır mı sence? .

Fatih kılıç 2. hesabımda var gayet güzel bir bıçak. İndirim varken almalısın bence. Şöyle yap. Al ama radyant basma geliştirme. 2-3 maç at bak güzelmi değil mi? Güzel değiş dersen iade et. Ama bak sakın geliştirmeleri yapma iade edemesin.

Tüm skinler çıkıyor diye anladım, şansa bağlı. Pek bilmiyorum Valorant'ı fakat zaten Riot, kısıtlamalara gitmiyor indirimlerde

@Bahacprz Oldu ki iade ettim, para hesabıma geldi ve tekrar aldım Fatih Kılıç'ı tekrar iade edebiliyor muyum? Yani 32 gün boyunca sınırsız döngü yapılabiliyor mu? D:

@Bahacprz oldu ki iade ettim, para hesabıma geldi ve tekrar aldım Fatih kılıç'ı tekrar iade edebiliyor muyum? Yani 32 gün boyunca sınırsız döngü yapılabiliyor mu? D:

İstediğin kadar iade hakkın var sadece geliştirmemek şartı ile.

Anladım. Dediğim gibi. Alıp - iade edeceğim sürekli. Zaten 32 gün boyunca kalacak marketimde Fatih Kılıç. Sürekli alıp - iade etmek istememin sebebi Yağmacı Vandal almak istiyorum.

Tüm skinler çıkıyor diye biliyorum. Bana Fatih Kılıç çıktı 2840'a. Alınır mı sence?
Bana da 1250'ye asil Vandal çıktı ona biriktiriyorum. Bence almayınız eğer yeni hesap açma imkanınız varsa 2250 VP'ye kadar çıkaran var fatih kılıcı sanırsam bu hesapta çok skininiz var o yüzden hesap değişemezsiniz ama siz bilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…