Valorant gerçekten CS'yi bitirebilir mi?

Tek bildiğim CS:GO'dan Valorant'a büssrürü kişi geçtiğidir. Hile sorunu bitmek bilmedi. Bende bu yüzden 5 yıldır oynadığım CS:GO'yu bırakmak zorunda kaldım. Hiçbir oyuna bu kadar fanatik olmam. Yeni oyunlara da fırsat vermek lazım. Hem CS:GO'da oynadığım kişide kalmadı. :(

Zenginin parası züğürtün çenesini yorarmış. Deyimi misali ne CS:GO imiş bitse de kurtulsak. Haftada en az 2 3 kez bu konudan açılıyor. Çok bilmiş bazı insanlar da birikimlerine dayanarak milyar dolarlık yapımları beğenmedikleri için biteceği tarihi veriyor.
CS toxic kitlesi diyerek kendilerinin üstünlüğünü vurgulayan sekiz yaşındaki Valorant elit kitlesi. "anlayın artık CS:GO Valve bitti diyene kadar bitmeyecek".

Birbirinden çöp toxic oyuncu barındırmayı seven iki firmanın iki oyunu. Türklerin oynayıp sevdiği ve ban yemeden rahatça toxiclik yapabileceği iki oyun birbirini asla egale edemez. Ne CS biter ne Valorant.

Bende öyle düşünüyorum bitirmekten kastı sanırım kitlesinin geçmesini söylüyor ve ben o anlamda bitirir dedim sizin söylediklerinize katılıyorum.

Anlık oyuncusu 1 milyonun üstünde olan CS:GO'yu mu? :D Kusura bakmayın ancak Valorant tam bir çocuk oyunu. Oynayanlar için bunu söylemiyorum yanlış anlaşılmasın. Ancak oyun yapılırken sadece çocukların oynayacağı falan düşünülmüş sanırım.
Ya hocam çocuk oyunu değil de teması bir savaş oyunu gibi hissettirmiyor ve biraz da çocuksu bir teması var onun dışında da saçma bence CS nin biteceğini sanmıyorum.

CS çok aksi bir durum olmadığı sürece asla bitmez. Valorant görsel olarak güzel ama biraz insanlara zor gelebiliyor ve hala optimizasyon sıkıntıları var. Genel kitle her zaman basit oyunu sever. CS de hilelere çözüm bulunduğunda oyun çok fazla oyuncuya ev sahipliği yapacaktır.

Sayın Technopat kullanıcıları bu konu kavga etmeniz için açılmadı, görüşlerinizi belli etmeniz için açıldı, birkaç yıldır CS:GO oynuyor olmanız Valorant oynayanları Vatan haini (!) ilan edebileciğiniz anlama gelmez, uzun süre CS:GO oynadım ve şu an Valorant'a geçtim. İşte karşılaştırmam.
Hızlı ve sürükleyici bir oyun.
Valorant'a kıyasla gerçekçi.
Daha deneyimli.
Herkes diyor zaten ama, hile çok fazla.
İstanbul sunucusu yok, genellikle Rus'larla oynuyor ve anlaşamıyoruz.
Efektlerin Valorant'a kıyasla daha kötü olduğunu düşünüyorum
Yeni eklemeler yapmıyorlar.
Bende skinlerin kıyasla daha kötü olduğunu düşünüyorum
128 tick (?) sunucuları var.
İstanbul sunucuları var.
Efektler daha güzel.
Yükler oyuna ayrı bir hava katıyor.
Canavar bir hile sistemi var.
hangi maça girersem gireyim çocuk dolu, haklısınız annemin karnından 20 yaşında doğmadım fakat bu yaşta ben "zırrr zırrr nabaryu? Ay ay ay my little butterfly" diyen telefonumla oynuyordum.[
Küçük çocuklarda dahil olmak üzere CS:GO ya kıyasla daha çok küfür var.
Daha deneyimsiz. kat edecek yolları var.

Lütfen görüşlerime saygı duyun.
Başka bir şey bulursam eklerim.

Evet Valorant yenebilir ama asla CS:GO'nun oyuncu sayısı sıfıra inmez oyun iyi ama geliştiriciler saçma sapan şeyler yapıyor o kadar hile var gidip tavuklara kostüm yapıyorlar oyunda.
Valorant'a kıyasla gerçekçi.

Hocam Valorant zaten size savaşta savaşıyormuş hissi vermiyor zaten hayali bir oyun süper kahramanlar gibi hayali gerçek savaşıyormuş gibi hissettirmiyor zaten.

Valorant ne oyun mu? Karşılaştırdığınız şey cehennem ve cennet arkadaşlar. Valorant da 30 kill al CS:GO'da 15-25 kill alırsın Valorant bitti bitiyor anca para yatıranlar oynuyor ya da 1-2 saat PC'ye girebilenler oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı