Çözüldü Valorant "gerekli bir programı kuramadık" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 7

yusfardafrt

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 3100
Gigabyte A320M
GeIL 16GB Evo Spear AMD Edition
Zotac GeForce GTX1650 Super
Corsair Spec Delta
Asus VG258QR
Valorant'ı kurmaya çalıştığımda gerekli bir programı kuramadık hatasını alıyorum. 2-3 kere silip yükledim, değişen hiçbir şey olmadı. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 67
Bunları denediniz mi hocam?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Artı -1 Eksi
Valorant'ı kurmaya çalıştığımda gerekli bir programı kuramadık hatasını alıyorum. 2-3 kere silip yükledim, değişen hiçbir şey olmadı. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Ben direkt format attım düzeldi, format atarken eksik yüklemiş olabilirsiniz.

Artı -3 Eksi
Avast Vanguard'ın kurulumunu engelliyor olabilir. Anti-cheat programları sistem üzerinde çok fazla izin istediği için bazı av yanlış alarm veriyor.

Avast'ı devre dışı bırakıp tekrar deneyin.

Başka birinde çözüm olmuş.

Sistemin nedir? Benim eski bilgisayarımda sistem yetmediği için bu sorunu veriyordu.

Windows Defender gerçek zamanlı korumayı kapatıp PC'yi yeniden başlatıp tekrar dene.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı