Valorant "gerekli bir programı kuramadık" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

omrexq

Decapat
Daha fazla  
Valorant oyununda "gerekli bir programı kuramadık" hatası alıyorum çoğu forumdan YouTube videolarından baktım Riot'un kendi sitesinden baktım hiçbiri yardımcı olmadı en son komple Riot istemcisini Valorant'ı silip bir daha yükleyeyim dedim hala aynı hatayı alıyorum Riot Vanguard yüklenmiyor yardımcı olur musunuz?
(Windows 10)

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-18_185234803.png
    resim_2023-08-18_185234803.png
    21 KB · Görüntüleme: 11
Valorant oyununda "gerekli bir programı kuramadık" hatası alıyorum çoğu forumdan YouTube videolarından baktım Riot'un kendi sitesinden baktım hiçbiri yardımcı olmadı en son komple Riot istemcisini Valorant'ı silip bir daha yükleyeyim dedim hala aynı hatayı alıyorum Riot Vanguard yüklenmiyor yardımcı olur musunuz?
(Windows 10)
Riot Client ayarlarından Onar tuşunu denediniz mi?

TR deki ve yabancı videolara baktım.

Youtube'a

Fix: Couldn't install dependency error | Valorant Guide​

adlı video belki yardımcı olur bakmak istersen.

Hizmetler'e gir ve ordan vgc'yi bul, sağ tıkla özellikler ve başlangıç türünü otomatik yap.
Sonra PC'yi yeniden başlat.

TRdeki ve yabancı videolara baktım.

YouTube'a.

fix: Couldn't install dependency error | Valorant guide​

Adlı video belki yardımcı olur bakmak istersen.

Hizmetler'e gir ve oradan Vgc'yi bul, sağ tıkla özellikler ve başlangıç türünü otomatik yap.
Sonra PC'yi yeniden başlat.

Vanguard yüklenmediği için hizmetlerde vgc falanda gözükmüyor hocam videoda işe yaramadı.

Riot Client ayarlarından onar tuşunu denediniz mi?

Denememiştim deneyeceğim hocam teşekkür ederim.

Riot Client ayarlarından onar tuşunu denediniz mi?

Maalesef hocam bu da çalışmadı.

Son düzenleme:
Hocam belki Valorant'ı silip Vanguard'ı silmeye unutmuş olabilir misiniz? Onun dışında hiçbir bilgim yok çünkü.

Oyunu silmeden önce bütün dosyalardan her şeyi sildim Vanguard'ı sildiğimden eminim.

Hocam belki valorant'ı silip vanguardı silmeye unutmuş olabilirmisiniz ? Onun dışında hiçbir bilgim yok çünki.
Hocam acaba vanguardı manuel olarak indirme şansımız var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı