Çözüldü Valorant gereksiz yere kalıcı ban attı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerim_Efe

Decapat
Daha fazla  
Öncelkle merhaba, ben yaklaşık 7-8 aydır Valorant'a girmiyorum. Daha öncesinde de deliler gibi oynuyordum. Geçen hafta yeni bir bilgisayar aldım ve Valorant yükledim fakat Valorant benim 3. parti bir yazılım kullandığımı, bunun yüzünden bir daha Valorant'a giremeyeceğimi söylüyor fakat 7-8 aydır girmiyorum.

Dediğim gibi ondan önceki oynayışlarımda da hiç hile vs. kullanmadım, zaten biliyorum Valorant'ın hile korumasının ne kadar iyi olduğunu. Her neyse, bu banı nasıl açabilirim veya neden olmuş olabilir?

Bilet gönderdim bu arada desteğe.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelkle merhaba, ben yaklaşık 7-8 aydır Valorant'a girmiyorum. Daha öncesinde de deliler gibi oynuyordum. Geçen hafta yeni bir bilgisayar aldım ve Valorant yükledim fakat Valorant benim 3. parti bir yazılım kullandığımı, bunun yüzünden bir daha Valorant'a giremeyeceğimi söylüyor fakat 7-8 aydır girmiyorum.

Dediğim gibi ondan önceki oynayışlarımda da hiç hile vs. kullanmadım, zaten biliyorum Valorant'ın hile korumasının ne kadar iyi olduğunu. Her neyse, bu banı nasıl açabilirim veya neden olmuş olabilir?

Bilet gönderdim bu arada desteğe.
Banın açılması imkansıza yakındır. Geçmiş olsun.

İnternet cafede girmiş olabilirsin veya arkadaşların girmiş olabilir hesabına. Veya başka oyunda kullandığın hileden kaynaklı olarak ban yemiş olablirsin.

İnternet cafede ban yedi isen kaldırırlar ama hesap paylaşımı yaptıysan başka birinin bilgisayarından girince ban yedi isen o zaman kaldırmazlar.

Valorant bazen gerçekten gereksiz ban atabiliyor. Mouse yazılımlarından ban yendiğini duymuştum bir ara. Bir arkadaşımda bilgisayarında Metin2 bulunduruyor diye ban yemişti. Donanım banı yemediysen şükret.

riot destekden ticket atıp durumu anlat tek seferlik banını açabilirler

Geri
Yukarı