Çözüldü Valorant giriş ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheFreak

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yükleme ekranında "neon" karakterinin çıktığı kısımda kalıyor. Sırf oyun çalışmıyor diye Windows 11'den 10'a döndüm ama bu sefer de böyle bir sorunla karşılaştım. Vanguard'ı silip yüklemek de çözüm olmadı. Bu problemi nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yükleme ekranında "neon" karakterinin çıktığı kısımda kalıyor. Sırf oyun çalışmıyor diye Windows 11'den 10'a döndüm ama bu sefer de böyle bir sorunla karşılaştım. Vanguard'ı silip yüklemek de çözüm olmadı. Bu problemi nasıl çözerim?

Vanguard'ı değil de bütün oyunu silip tekrar denediniz mi?
Gereksinimleri karsilayan bir laptopa sahibim 3 gundur oyuna girilmiyorç format attim tekrar yukledim Vanguard'i sildim yukledim yonetici calistiri denedim ismine bir şey eklettirdi açıldçı ama bu sefer de oyna tusu siyah basilmiyorçson gelen guncellemelerle alakali bir durum buyuk ihtimal.

kanka bu nasıl bir sorundur aklım almıyor hiç bir yerde bu sorunu yaşayanda yok galiba senden başka rastlayan birini görmedim senin yazdıkların gib bende her yolu denedim her şeyi yaptım işlemcim çok yüksek bu oyuna göre ekran kartım güncel tüm yolları denedim bu nasıl bir hata yeni gelen güncellemeden dolayı oyunla alakalı bir durum bence ama ne zaman düzelicek artık pc reset ata ata bozucam bilgisayarı
reis aynı sorun bendede var çözdünmü sen çözdüysen nasıl

Kanka bu nasıl bir sorundur aklım almıyor hiçbir yerde bu sorunu yaşayanda yok galiba senden başka rastlayan birini görmedim senin yazdıkların gib bende her yolu denedim her şeyi yaptım işlemcim çok yüksek bu oyuna göre ekran kartım güncel tüm yolları denedim bu nasıl bir hata yeni gelen güncellemeden dolayı oyunla alakalı bir durum bence ama ne zaman düzelecek artık PC reset ata ata bozucam bilgisayarı

Reis sen çözdün mü aynı sorun bende de var

Arkadaşlar aynı şey bende de vardı ben de donduğunu sanıyordum ve hep kapatıp açıyordum fakat bir süre bekledikten sonra oyuna giriş yaptığını fark ettim bir süreliğine takılı kalıyor gibi gözüküyor ama sonrasında giriyor belki sizde de öyledir bir deneyin bekleyin derim windowsu sıfırlamak veya oyunu silmek yerine.

Arkadaşlar aynı şey bende de vardı ben de donduğunu sanıyordum ve hep kapatıp açıyordum fakat bir süre bekledikten sonra oyuna giriş yaptığını fark ettim bir süreliğine takılı kalıyor gibi gözüküyor ama sonrasında giriyor belki sizde de öyledir bir deneyin bekleyin derim Windows'u sıfırlamak veya oyunu silmek yerine.

Ben de oyunu alta alıp ne yaparım diye araştırıyordum, yorumunu gördüm ve tekrar oyunu açtım ve normal ana ekrana geçmişti. Cidden biraz bekleyince açılıyormuş :D

Arkadaşlar böyle sorunu olan hala varsa çözüm şu bende de vardı bu problem oyun açıldığında ses geliyo ama ekran saynıysa F11 yapıp pencere moduna alın ve bir daha girin

Geri
Yukarı