Valorant giriş ekranında kalıyor

FearlesOrkun

Femtopat
Daha fazla  
Valorant giriş ekranında kalıyor YouTube'dan bütün çözüm yollarını denedim hiçbiri katkı etmedi oyunu silip yükledim 3-4 kere yine olmadı yardımcı olursanız sevinirim.

Valorant giriş ekranında kalıyor YouTube'dan bütün çözüm yollarını denedim hiçbiri katkı etmedi oyunu silip yükledim 3-4 kere yine olmadı yardımcı olursanız sevinirim.

Eğer çözüm yollarını denediğiniz halde olmuyorsa yüksek ihtimal işlemcinize çok yüklendiği için açılmıyor. Sistem özelliklerinizi yazın lütfen.

Intel Core i5-4430S 2.70 GHz.
8 GB RAM.
Windows 10.

Görev Yöneticisi'nden giriş ekranında işlemci kullanımına bakar mısınız?

1674756776279.png

Hocam YouTube'a daha detaylı olarak bakarsanız tam bu soruna yönelik çözümler var. Bu sorunu yaşamadığım için net olarak videoyu atmayacağım. Muhtemelen oyun dosyalarının onarılması gerekli.

Biraz daha araştırdım. Vanguard'ı silip yüklemeyi deneyebilirsiniz ilk dediğimle çözüme ulaşamassanız.

Hocam YouTube'a daha detaylı olarak bakarsanız tam bu soruna yönelik çözümler var. Bu sorunu yaşamadığım için net olarak videoyu atmayacağım. Muhtemelen oyun dosyalarının onarılması gerekli.
buna yönelik videolarıda denemiştim oyun dosyalarından birkaçınjı sildikten sonra oyunu açmamı istemişti oyun dosyalarını onardıktan sonra tekrardan bu sorunla karşılaştım

Hocam denediğim çözümleri yazayım sizide uğraştırmamış olurum.
Vanguard'ı silip yüklemek.
Uyumluluk Modunu devre dışı bırakmak.
Yönetici olarak çalıştır
Oyunu silip tekrar yüklemek

Valorant açıkken görev yöneticisinden kullanıcılar kısmına gelip işlem yüzdesine göre sıralama fotoğrafı atabilir misiniz ?

Buna yönelik videoları da denemiştim oyun dosyalarından birkaçınjı sildikten sonra oyunu açmamı istemişti oyun dosyalarını onardıktan sonra tekrardan bu sorunla karşılaştım.

Hocam denediğim çözümleri yazayım sizide uğraştırmamış olurum.
Vanguard'ı silip yüklemek.
Uyumluluk modunu devre dışı bırakmak.
Yönetici olarak çalıştır.
Oyunu silip tekrar yüklemek.

Hocam pek alakalı olduğunu sanmıyorum ama yine de şansımızı deneyelim. Hizmetler kısmına gelin. Vgc yazıp başlangıç türünü otomatik yapıp uygula ve ardından başlata basın. Belki etkisi vardır.

Buna benzer bir sorunla karşılaşmıştım. Görev yöneticisinde Valorant'ın bir alt programı işlemciyi %100 kullandırttığı için oyun siyah ekranda kalıyordu ya da açılsa bile 5-10 FPS de açılıp, silah ateşlediğimde ya da sağ sol yaptığımda dakikalarca kitleniyordu.

Geri
Yukarı