Valorant grafik ayarları nasıl olmalı?

Rekabetçi bir şekilde oynayacaksanız, yani "benim için giriş gecikme düşük olsun, ekranıma da görüntü hızlı gelsin ve bu şekilde rakiplerimden bir adım önde olayım" diyorsanız bütün ayarları en düşüğe alın ve kapatın. Ayrıca oyun 1920x1080 çözünürlüğe göre optimize edildiği için (Monitörünüz 2K ise onu seçin) bu çözünürlükte oynayın. NVIDIA ayarlarını ise ben bu şekilde kullanıyorum ve giriş gecikmem çok düşük oluyor ve de yüksek FPS elde ediyorum;
1665718934066.png

Valorant gibi oyunlarda olabildiğince yüksek FPS almak önemli. Ayarları en düşüğe çek, çok kötü gözüktüğünü düşünüyorsan bazılarını ortaya çekersin.

Kenar yumuşatma kapalı dursa daha iyi aslında. Eşyönsüz 8X denenebilir. Ayrıntılar düşük daha iyi. Kendim için konuşuyorum deneyebilirsiniz.
Viper ile sürekli lineup yaptığım için ayrıntı kalitesi benim için önemli. Cross'u haritada bulunan ayrıntılara konumlandırdığım zamanlarda oluyor buda işime geliyor. Dolayısıyla bende kendime has olan ayarları paylaşmak istedim ama sizin bahsettiğiniz ayarlarda denenebilir.

Geri
Yukarı