Valorant GT 730 "Graphics driver has known issues" hatası

do not interfere

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Çok yerde okudum fakat yine de sormak istiyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Valorant'a ne zaman girmeye çalışsam şu hatayı alıyorum. Güncellenmiyor, buna hemfikiriz fakat bu benim FPS'mi engeller mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellenmiyor derken. Ekran kartı sürücünüzü güncellemeniz gerekli diyor. Oyun açılmadıktan sonra FPS'in ne önemi var? Etkilemez de zaten.

Oyun tamam dedikten sonra açılıyor fakat her açtığımda hatayı alıyorum. tamam dedikten veya x'e bastıktan sonra oyun açılıyor.
Nasıl güncellenmiyor? Hata mı veriyor ki? Daha önce Driver Booster tarzı uygulama kullandın mı?

Önce sürücüyü kaldır sonra GeForce Experience ile güncelle.

DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi | Technopat Sosyal

Sanırım GT730 güncelleme alamıyormuş artık üstteki arkadaşımın dediği sürüm son sürüm. Ama nedense NVIDIA yeni güncellemeler çıkarıyor. GeForce Experience'ye geldiğinde yüklüyorum son güncellemeleri hata veriyor. Dediğinizi de deneyeceğim. Cevaplarım.

Oyun tamam dedikten sonra açılıyor fakat her açtığımda hatayı alıyorum. tamam dedikten veya x'e bastıktan sonra oyun açılıyor.

Sanırım GT730 güncelleme alamıyormuş artık üstteki arkadaşımın dediği sürüm son sürüm. Ama nedense NVIDIA yeni güncellemeler çıkarıyor. GeForce Experience'ye geldiğinde yüklüyorum son güncellemeleri hata veriyor. Dediğinizi de deneyeceğim. Cevaplarım.

GeForce Game Ready Driver | 441.20 | Windows 10 64-bit | NVIDIA DDU ile kaldırıp bunu yükleyin.

Merhaba arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki bunun bir çözümü yok tahmin ediyorum ki hepinizin ekran kartı NVIDIA maalesef ki NVIDIA fermi mimarili eski ekran kartlarına 1buçuk yıl kadar önce güncelleme vermeyi kesti ve bu Update'e geçen oyunlarda driver sürümünden dolayı bu sorunu yaşayacaksınız bende 6 ay kadar önce GTA V'te 100 FPS almama rağmen başladı artık loldede 300+ FPS Valorant ta aynı şekil aldığım halde var yani oyunun grafik ayarlarıyla ilgili bir problem değil kısacası yeni ekran kartlarını satmak için uyguladıkları bir politika yazıklar olsun NVIDIA

Yeni konular

Geri
Yukarı