Valorant GTX 1060 6 GB i5 7500 FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10
Hayır, hayır. Normal şartlarda işlemcin ekran kartını besleyebilecek kapasitede. Ama arkada işlemciye yük bindiren başka bir şeyler var. Fark ettiysen ekran kartının yükü %30'larda. Bunun %80-100 olması gerek.
Hocam doğrusunuz ancak Valorant gibi bir oyunda 1080p'de dediğiniz GPU kullanımlarını GTA 1060 ile bile bu işlemci veremez. Çok iyi işlemciler lazım ki yine %80-100 kullanım zor. 300-500 FPS alınır ama dediğiniz kullanımlar zor.

Hayır, hayır. Normal şartlarda işlemcin ekran kartını besleyebilecek kapasitede. Ama arkada işlemciye yük bindiren başka bir şeyler var. Fark ettiysen ekran kartının yükü %30'larda. Bunun %80-100 olması gerek.

Oyunu yüksek ayarlara alıyorum en yükseğe fakat hala %30 da kullanıyor bu biraz garip en fazla 56 gördüm.

Oyunu yüksek ayarlara alıyorum en yükseğe fakat hala %30 da kullanıyor bu biraz garip en fazla 56 gördüm.
2K çözünürlükte denediniz mi ? En yüksek ayarlarda aynı şekilde.

Hocam doğrusunuz ancak Valorant gibi bir oyunda 1080P'de dediğiniz GPU kullanımlarını GTA 1060 ile bile bu işlemci veremez. Çok iyi işlemciler lazım ki yine %80-100 kullanım zor. 300-500 FPS alınır ama dediğiniz kullanımlar zor.

İşlemci yükseltmem mi gerek işlemci soğutucusu da kullanmıyorum bu arada.
2K çözünürlükte denediniz mi? En yüksek ayarlarda aynı şekilde.

Deneyeyim hemen.

İşlemci yükseltmem mi gerek işlemci soğutucusu da kullanmıyorum bu arada.
Nasıl soğutucu kullanmıyorsunuz ? Bu sıcaklıklar soğutucusuz mümkün değil.

Geri
Yukarı