Valorant gümüş elodan çıkılmıyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Türkiyede yaşamak
2 sezondur gümüş 3'te takıldım aim ve oyun bilgisi olarak iyiyim. Maçlarıma platlar Gold'lar geliyor ama bir türlü golda çıkamıyorum geçen sezon 99kp ile olamadım. Genelde maçlarda iyi oynuyorum (bazıları hariç) ve instalock atan tiplerden değilim genelde destek oynarım. Dün üst üste kötü takım arkadaşları yüzünden tilt olup oyunu sildim. Frankfurt girsem Türk İstanbul girsem Türk ve troller geliyor burayı atlatsam gerisi gelecek biliyorum ama yapamıyorum tek başıma zor oluyor. 5pre girmeyi deniyoruz smurfler, 2pre giriyoruz troller ve instalockçular salmıyor buraları atlatanlardan tavsiye istiyorum teşekkürler.

Aim ve oyun bilgisi olarak iyiyim.
Aim ve oyun bilgisi olarak iyi olsan Silver 3'ten cıkardın değil mi?
Dün üst üste kötü takım arkadaşları yüzünden tilt olup.
Evet, kendi arkadaşlarınızla girin daha iyi sonuç alırsınız ve rank atlarsınız.
Türk ve troller geliyor.
Aynı şekilde kendi arkadaşınla gir.
5pre girmeyi deniyoruz smurfler, 2pre giriyoruz troller ve instalockçular salmıyor buraları atlatanlardan tavsiye istiyorum teşekkürler.

Her oynayan smurf olmayabilir ciddi oynamaya bakarsanız rank atlayabilirsin kendini geliştir.
Takım arkadaşlarınla taktik calış.

Geceleri Full foküs oynamalısın. Yani akşam falan hiç oynama sadece gece yarım saat aim ısındır DM gir oyna. Geceleri TR'de toksik çok yok ve insanlar iyice mayışmış haldeler. Yabancılarda aynı. İlk başta destek ya da kontrol oyna sonra 2. maçtan sonra entry alıp devam et. Ben sadece geceleri oynayarak 3 gün içerisinde gümüş 1'den altın 1'e çıktım.

2 sezondur gümüş 3'te takıldım aim ve oyun bilgisi olarak iyiyim. Maçlarıma platlar Gold'lar geliyor ama bir türlü golda çıkamıyorum geçen sezon 99kp ile olamadım. Genelde maçlarda iyi oynuyorum (bazıları hariç) ve instalock atan tiplerden değilim genelde destek oynarım. Dün üst üste kötü takım arkadaşları yüzünden tilt olup oyunu sildim. Frankfurt girsem Türk İstanbul girsem Türk ve troller geliyor burayı atlatsam gerisi gelecek biliyorum ama yapamıyorum tek başıma zor oluyor. 5pre girmeyi deniyoruz smurfler, 2pre giriyoruz troller ve instalockçular salmıyor buraları atlatanlardan tavsiye istiyorum teşekkürler.

Gümüş elodan tek çıkma yolu 3 veya 5 pre olarak oyunu oynamaktır hocam. Yanında oynayan arkadaşların iyi olması lazım. Sorsan bana elon ne diye Gold 1'deyim, ben de aynı senin gibiyim. Troller ve Instalock'lar sürekli var insanlar instalock atıyorsa iyi oynadıkları için atıyor diyor geçiyorum fazla takılmamak lazım. Duo arıyorsan ekleşelim. :)

Geceleri Full foküs oynamalısın. Yani akşam falan hiç oynama sadece gece yarım saat aim ısındır DM gir oyna. Geceleri TR'de toksik çok yok ve insanlar iyice mayışmış haldeler. Yabancılarda aynı. İlk başta destek ya da kontrol oyna sonra 2. maçtan sonra entry alıp devam et. Ben sadece geceleri oynayarak 3 gün içerisinde gümüş 1'den altın 1'e çıktım.

Gümüş elodan tek çıkma yolu 3 veya 5 pre olarak oyunu oynamaktır hocam. Yanında oynayan arkadaşların iyi olması lazım. Sorsan bana elon ne diye Gold 1'deyim, ben de aynı senin gibiyim. Troller ve Instalock'lar sürekli var insanlar instalock atıyorsa iyi oynadıkları için atıyor diyor geçiyorum fazla takılmamak lazım. Duo arıyorsan ekleşelim. :)
genelde 2 ya da 3 pre oynuyorum onlar yoksa tek ama geriye kalan 2,3 adam kötü geliyor
buradan çıkmak için sadece aim diyorlar peki aim için taktiğiniz var mı
Gümüşten tum takim afk kalsa 1v5 yine cikarim cok basit bi elo. Cikamiyosan seviyen orasıdır.
kankam senin rankın daha yüksek olabilir çıkarsın ama ben çıkamıyorum

Genelde 2 ya da 3 pre oynuyorum onlar yoksa tek ama geriye kalan 2,3 adam kötü geliyor
Buradan çıkmak için sadece aim diyorlar peki aim için taktiğiniz var mı?

Dediğim gibi yarım saat aim ısındır botları vur ya da DM kas sonra 1 el destek veya kontrol oyna. Elin 2. maçta fazlasıyla rahat olacaktır o vakit entry alır 30 vurursun.
Gümüşten tum takim AFK kalsa 1V5 yine cikarim cok basit bir elo. Cikamiyorsan seviyen orasıdır.

Troller, toxicler, smurfler ve maçı satanlar varken çıkabilirseniz iyi.

Dediğim gibi yarım saat aim ısındır botları vur ya da DM kas sonra 1 el destek veya kontrol oyna. Elin 2. maçta fazlasıyla rahat olacaktır o vakit entry alır 30 vurursun.

Troller, toxicler, smurfler ve maçı satanlar varken çıkabilirseniz iyi.
teşekkürler aslında rekabetçi girmeden önce sadece spike rush girerdim dün biraz aim ısındırmayı denedim ve işe yaradı bi programa uydurursam çıkabilirim sanki

Teşekkürler aslında rekabetçi girmeden önce sadece spike rush girerdim dün biraz aim ısındırmayı denedim ve işe yaradı bir programa uydurursam çıkabilirim sanki

Sadece o vakit enerjiniz yerinizde olsun yani yorgun olmayın sanki yeni uyanmışcasına olun yüzünüzü soğuk suyla falan yıkayın enerjiniz olunca aim ısındırın ve sanki aim kilitleniyormuş gibi aim kasmaya çalışın.

Geri
Yukarı