Çözüldü Valorant güncelleme sonrası hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Fury23

Decapat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
apu
Anakart
MSI B450M-A PRO MAX
İşlemci
R5 4650G
Selam,
Bu sabah oyuna bir güncelleme geldi ve sonrasında oyunum açılmamaya başladı. Eski çözümlerin tümünü denedim oyunu tamamiyle silip yeniden yükledim. Vesaire tüm bilindik çözümleri denediğimi düşünüyorum. Fakat bir sonuca varamadım. Aranızda yaşayıp da kendince çözenler varsa yardımcı olurlar ise çok sevinirim. Sabahtan beri uğraşıyorum gerçekten.

1668597737167.png

Normalde bu kısımda bir şeyler yazıyordu ve evet ya da hayır seçeneği oluyordu şu an o da çıkmıyor. Tamamiyle gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yine de teşekkürler. Valorant'ın discord sunucusundan birisi yardımcı oldu. MSI AfterBurner'dan kaynaklı bir sorunmuş. Kapatın yada beta sürümüne geçin. Sorun çözülüyor. Bütün sorun bu kadarcıkmış. :D
Silip tekrar yüklemeyi dener misin aynı hata bende öyle düzelmişti. Maalesef oyunun şu an Hextech Tool Repair'de dahil herhangi bir dosya doğrulama sistemi bulunmuyor. Silip yükleyince dosyalar yenileniyor sadece.

Silip tekrar yüklemeyi dener misin aynı hata bende öyle düzelmişti. Maalesef oyunun şu an Hextech Tool Repair'de dahil herhangi bir dosya doğrulama sistemi bulunmuyor. Silip yükleyince dosyalar yenileniyor sadece.
Silip yükledim, olmadı. Daha sonrasında IOBit Uninstaller ile bütün dosyaları silip yükledim yine olmadı. Vanguardı tek başına sildim, yükledim. Yine olmadı. Donanımsal bir sorun olarak düşündüm. Fakat aynı bilgisayar özelliklerimiz olan bir arkadaşım sorunsuz oynamakta şuan. Bir daha deneyeyim senin hatrına :D

Denediniz ve olmadıysa sanırım en sağlıklısı Riot'a konu hakkında ticket paylaşmak. Valorantı çok boşluyorlar durduk yere hatalar çıkıp duruyor. Benim de geçen gün hesap değiştirirken bi anda garip bi hata verdi ve oyun bir daha açılmadı ben de dayanamayıp sildim artık oynamıyorum :D

Yine de teşekkürler. Valorant'ın discord sunucusundan birisi yardımcı oldu. MSI AfterBurner'dan kaynaklı bir sorunmuş. Kapatın yada beta sürümüne geçin. Sorun çözülüyor. Bütün sorun bu kadarcıkmış. :D

Çözüm
Harbi çok sağ ol MSI'ı kapatınca açıldı oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı