Valorant güncelleme sonrası ''İstemciyi Yeniden Başlat'' hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1
"Hata Kodu Numarası" var mı?
Genellikle Valorant'ta karşılaşılan hataların büyük bir bölümü "vgc"nin arka planda çalışmamasından kaynaklı.
"Programlar" kısmından "Riot Vanguard" silin. Sonra Valorant'ı açın. Vanguard tekrar indirilecektir. Oyuna girin. Bu sefer size "Vanguard Başlatılamadı. Lütfen Tekrar Başlatın" tarzı bir hata vericektir.
"Hizmetler" uygulamasını açın ve "vgc"yi bulun. Başlangıç türünü otomatik yapın. Bilgisayarı yeniden başlatın hata çözülecektir. Oyuna girerken Antivirüs programını kapatmayı unutmayın.

Tam olarak hatanın fotoğrafını atarsanız belki yardımcı olabilirim ama böyle zor.
20200624_111005.jpg

"Hata Kodu Numarası" var mı?
Genellikle Valorant'ta karşılaşılan hataların büyük bir bölümü "vgc"nin arka planda çalışmamasından kaynaklı.
"Programlar" kısmından "Riot Vanguard" silin. Sonra Valorant'ı açın. Vanguard tekrar indirilecektir. Oyuna girin. Bu sefer size "Vanguard Başlatılamadı. Lütfen Tekrar Başlatın" tarzı bir hata vericektir.
"Hizmetler" uygulamasını açın ve "vgc"yi bulun. Başlangıç türünü otomatik yapın. Bilgisayarı yeniden başlatın hata çözülecektir. Oyuna girerken Antivirüs programını kapatmayı unutmayın.
Tamam deneyeceğim.
Arkadaşlar Vanguard açık gözüküyor.
.
İnterneti kapatın 30 saniye sonra yeniden açın.

Dün benzer sorun yaşadım, ayrıca bazen vanguard devreye girmiyor ve bir daha yeniden başlatıyorum, çöp bir oyun yazılımı olmuş.
Olmadı.
Vanguardı programlar bölümünden sil sonra valorantı aç zaten vanguardı yeniden kuracak bende de aynı şey oldu yaptım düzeldi.
Yaptım ama yine aynı hatayı alıyorum.
Ne yaptıysam olmadı Vanguard'ı sildim tekrar yükledim, YouTube'dan bir sürü video izledim, Ağ ayarlarını sıfırlayamadım Windows 8.1 olduğu için ben de modemi sıfırladım, modemi kapattım yeniden açtım hiçbiri işe yaramadı. Ssanırım Riot yeni bir güncelleme gönderene kadar bekleyeceğiz. :(

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    6,7 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
Çok komiksin ben dumanla çalışır diyordum Valorant şu anki bütün sorunları Vanguard'la alakalı istemciye bağlanılamıyorsa VGC çalışmıyordur senin PC'de VGC çalışmadığında modemi kapatıp açıtğında İnternet VGC ye çalış komutu veriyor herhalde.
Küfür edince de haksız oluyorum.

As insan, IP adresi sürekli aynı kalırsa oyuna girmeme durumu bile oluyor. Riot'a kaç kişi bununla ilgili ticket atmış araştır.
Duman senin beyninden çıkıyordur belki.

Arkadaşlar oyunu sildim tekrar yükledim yine aynı hatayı alıyorum. Denetim masasından DNS ayarlarını vs. değiştirdim değişen hiçbir şey olmadı. Sanırım Valorant serüvenimiz burada sona erdi.
Dereceli çıkmamıştı zaten iyi oldu, birde çin,Rus bunlarla oyun oynanmaz.

Birde ana bacı küfür edip trolleyenler vardı.

Geri
Yukarı