Çözüm Valorant güncelleme sonrası mavi ekran veya çökme

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hayır, görüyorlar fakat yine de sunuyorlar. Oyunlarında hile olmaması için bu Anti-Cheat yazılımı olması gerek, bilirsiniz. Yani, evet daha iyi bir sistem geliştirebilirlerdi fakat elimizdeki ancak bu kadar. Yalnızca sorun yaşayanlar için açıklayıcı bir yazı paylaşmak istemiştim. Muhtemel olarak gün boyu 50 tane aynı konudan açılacaktır.
O zaman neden hatalı bir sistem yayınladılar ki? Güncellemeyi erteleyip hataları düzeltmeleri daha mantıklı olmaz mıydı?

Paladins'te de Easy Anti-Cheat var ama kimsenin bilgisayarını bozduğunu duymadım.

Aslında mavi ekrana sebebiyet veren bir yazılım kendisi fakat Vanguard kadar değil diyelim :)

O zaman neden hatalı bir sistem yayınladılar ki? Güncellemeyi erteleyip hataları düzeltmeleri daha mantıklı olmaz mıydı?

Bazen Windows ile tuhaf çakışmalar yaşıyorlar, ben de anlam veremiyorum. Umarım kısa bir süre içerisinde tüm bu rezillik biter.

Ben çok gereksiz bir hile sistemi olduğunu düşünüyorum bir kere bunu çıkarmak yerine Easy Anti-Cheat koysalar hem sorunsuz hem de aynı seviyede bir hile sistemleri olurdu ha şöyle olsa mesela Riot Games'in bütün oyunlarında bu hile sistemi olsa tamam ama sadece Valorant'da var.

Geri
Yukarı