Valorant haksız HWID ban

Hesap başka bilgisayarda açılmışa ve o bilgisayarda başka oyunun hilesi varsa ban atabilir. Arkadaşım hileyle oynuyodu ben hilesiz girdim hesaba ban yemişti.

Hesap başka bilgisayarda açılmışa ve o bilgisayarda başka oyunun hilesi varsa ban atabilir. Arkadaşım hileyle oynuyodu ben hilesiz girdim hesaba ban yemişti.
Ya zaten birşey olmadan banlanan insan var mıdır ? Milyarda bir yani.

Hesap başka bilgisayarda açılmışa ve o bilgisayarda başka oyunun hilesi varsa ban atabilir. Arkadaşım hileyle oynuyordu ben hilesiz girdim hesaba ban yemişti.

O zaman açılan cihaz HWID yerdi ama HWID banı ben yedim.

Hocam ben henüz haklı ban yiyipte buraya yazanı görmedim zaten bilginize.

Haklı bir ban gibi duruyor değil mi?

Son düzenleme:
Valorant için olmasa bile Injector, crack, veya oyun içinde açamadığınız bir ayarı exe dosyasıyla modifiye etme gibi bir şeyler varsa mutlaka bunlardan kaynaklanmıştır.

Arkadaşlar, bende ironi yapmıştım bu arada, beğenildi de ciddiye alındı sanırım. 5 senedir PUBG oynuyorum, CS de çok oynadım hiç ban yemedim, oynayan çok kişi de tanıyorum, hata ile banlanan duymadım. Çok fazla şikayet olur ise, 1 gün ban atıyorlar sonra açılıyor. Perma ban yiyen büyük ihtimal hiledir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…