Valorant haksız HWID ban

Hile açmadığınızı demişsiniz ama şöyle bir durum var eğer hile açmayı denediyseniz ve hile olmamışsa bile ban atıyorlar ben hile açmayı denemiştim olmamıştı 1 gün sonra banlanmıştım.

Komik olan şu ki suçunuz yokken neden ban yiyesiniz? Kendinizi çok küçük düşürüyorsunuz böyle 😂

Şöyle Valorant Vanguard anti cheat hile sistemi bazen driver dosyalarını 3. parti kaynaklı yazılım olarak algılanabilir. Ben sadece Dead Cells oyunumu silerken silme işlemi yarıda kaldı ve bozuk dosya 3. parti kaynaklı yazılım olarak algılandı ve ban yedim. Sonra 3 çözüm var.
1. eğer hard diske atılmayan bir ban ise yani haksiz bir ban ise format yöntemi ile çalışır (tabii eski hesaba tekrar girerseniz tekrar ban yersiniz o yüzden yeni hesap olarak girin)
2. biraz masraflı bir yöntem ama oluyor kendim hile kullanıp banımı böyle kaldirmisligim var. Bilgisayara takılı kaç tane hard disk varsa hepsinin seri nosuna ban atar ve bu diskleri çıkartıp yeni bir diske (Valorant ban olmamasına dikkat edin alırken yani sıfır almaya özen gösterin) Windows kurup bu disk üzerinden Valorant'a yenı bir hesap üzerinden girince sorun çözülüyor.
3. yöntem yukarıdaki iki yöntem çalışmasa maalesef ya destekten yardımı beklersiniz yada yeni sıfır bir PC almanız şart.

Açmışsın işte itiraf et..
Suçlamayın abiyi sadece driver ve bozuk dosyalardan bazen ban atılabilir

Msi app player kurdurtmadı vanguard öyle bir programki windows defenderdan daha işkilli.Ben de vanguard kapattım msi app player kurdum geri açtım ve hiçbir şey olmadı belki siz makro ayarlarken oto kafaya hedef alan ya da spray atan bir makro ayarlamışsınızdır.

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ediyorum sorunun kaynağını buldum hesabım arkadaşlarım tarafından çalınmış ve internet kafede banlatılmış bunu Riot Games'e anlatmak dünyadaki karbondioksit salınımını azaltmak kadar zor. Gitti onca saatlik emek yapacak bir şey yok arkadaşlarınızı seçerken atom parçalar gibi dikkatli olun.

Geri
Yukarı