Valorant haksız kalıcı uzaklaştırma

Evet hocam, tiktok platformuna bununla ilgili içerik atmayı planlıyorum texti yazıyorum , ben bu içeriği attıktan sonra hâla vp alan olucak mı meraklıyım.

ben de yedim fakat ilginc olan sey yan hesapta yedim ve ana hesabima girdigim an 12k tl vp yatirdigim hesabim kalici ban yedi. 1 ay sonra yeni sistem aldim ve girdigim hesap gene ban yedi. Bu ban internete mi geliyor yoksa anakarta mi anlamis degilim. A320den B650 anakarta gectim bir de yani.

ben de yedim fakat ilginc olan sey yan hesapta yedim ve ana hesabima girdigim an 12k tl vp yatirdigim hesabim kalici ban yedi. 1 ay sonra yeni sistem aldim ve girdigim hesap gene ban yedi. Bu ban internete mi geliyor yoksa anakarta mi anlamis degilim. A320den B650 anakarta gectim bir de yani.

geçmiş olsun hocam ben ticket attım bakalım geri dönüş bekliyorum sen de ticket açıp hwid banın kaç günü kaldığını öğrenebilirsin diye biliyorum

geçmiş olsun hocam ben ticket attım bakalım geri dönüş bekliyorum sen de ticket açıp hwid banın kaç günü kaldığını öğrenebilirsin diye biliyorum
hwid acildi fakat 12k muhim yerlerimizde suanda...

Benim attığım maile hala dönüş yapılmadı. Herhalde yapılırsa yarın öbür gün ancak yapılır. Beklemedeyim...

Bu arada yeni açtığım hesaba 2. gün oldu. Şimdi oyundan çıktım. Herhalde Hwid değil benimki, direkt hesaba gelen sanırım...

son durumlar ne banlarınız kaldırıldı mı ben de 3 gün önce haksız yere kalıcı uzaklaştırma aldım da ticketıma hala cevap vermediler ne yapacağımı bilmiyorum onca emek ve 3k çöpe gitsin istemiyorum

Son durumlar ne banlarınız kaldırıldı mı ben de 3 gün önce haksız yere kalıcı uzaklaştırma aldım da ticketıma hala cevap vermediler ne yapacağımı bilmiyorum onca emek ve 3K çöpe gitsin istemiyorum

Kanka öyle bir yazdın ki Riot'dan mesaj geldi sandım :( vallahi giden emeklere yazık ses seda yok

üzgünüm keşke öyle olsaydı ben de her an maili kontrol ediyorum

ticketıma dönüş yaptılar bu şekilde ; cidden verilen emeğe ve paraya yazık.... 7300₺ çöpe gitti.

1693060724881.png

Geri
Yukarı