Valorant hangi silaha skin alınmalı?

Yusuf Kiraz 38

Decapat
Daha fazla  
Valorant oyununda hesabımda 1775 VP var. Yeni Battle Pass'i aldım. Ama op skinim yok ve Battle Pass'in Phantom'unu da az beğendim. Sizce op skin mi alayım yoksa Phantom skin mi alayım veya 1 ay gece pazarını mı bekleyeyim?

Bence phantom almalısınız. Vandal kullanıyor iseniz yitik vandal gerçekten efsane almanı öneririm.
Asil önermem ben aldım pişman oldum alacaksan oni phantom alabilirsin.
tabii herkesin kendi zevki.

Bence Phantom almalısınız. Vandal kullanıyor iseniz yitik vandal gerçekten efsane almanı öneririm.
Asil önermem ben aldım pişman oldum alacaksan oni Phantom alabilirsin.
Tabii herkesin kendi zevki.

Teşekkürler benim zaten yağmacı vandalım var artık skinler gelene kadar karar veririm bir de şöyle bir sorum olacak vandal ve Phantom birbirine benzeyen silahlar ikisinede skin almak mantıklı mı? Bende oni alırım büyük ihtimalle.

Teşekkürler benim zaten yağmacı vandalım var artık skinler gelene kadar karar veririm bir de şöyle bir sorum olacak vandal ve Phantom birbirine benzeyen silahlar ikisinede skin almak mantıklı mı?

Gece pazarını bekleyin eğer beğendiğiniz bir şey çıkmazsa phantoma alın. Tabii vandal da mevcut olan skini beğeniyorsanız.

Kullandığın silahın (vandal veya phantom) al.Çünkü operatör alsan bile her el oynadığın silah olmayacak muhtemelen.Her zaman oynayacağın silahın güzel skinli olması daha mantıklı olur.

Şöyle bir şeyde var. Op oyun içinde de pahalı olduğu için maçlarda maksimum 2 kere alabiliyorum. O yüzden asil Phantom almayı düşünüyorum sizce mantıklı mı? (teşekkürler bu arada yorumunuz için)

Operator al, operatorde skin olmayınca kötü olur en azından Battle pas de gelen Phantom var.

Teşekkürler benim zaten yağmacı vandalım var artık skinler gelene kadar karar veririm bir de şöyle bir sorum olacak vandal ve Phantom birbirine benzeyen silahlar ikisinede skin almak mantıklı mı? Bende oni alırım büyük ihtimalle.
Birisini neredeyse hiç kullanmıyorsanız almayın bence.Mesela ben phantoma almayı düşünmüyorum şimdilik.

Gece pazarını bekleyin eğer beğendiğiniz bir şey çıkmazsa phantoma alın. Tabii vandal da mevcut olan skini beğeniyorsanız.
Vandal daki mevcut skinimi çok beğeniyorum. Teşekkürler yorumunuz için :D
Birisini neredeyse hiç kullanmıyorsanız almayın bence.Mesela ben phantoma almayı düşünmüyorum şimdilik.
2 haritada phantom 3 haritada vandal kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı