Valorant "hata kodu 3"

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sabahtan beri oyundan ha bire atılıyorum ve Valorant hata kodu 3 diyor. Sesli sohbete de katılamıyorum. Ne başkalarını duyuyorum ne de başkaları beni duyuyor. Valorant'ın kendi sitesinde bile bu kod yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabahtan beri oyundan ha bire atılıyorum ve Valorant hata kodu 3 diyor. Sesli sohbete de katılamıyorum. Ne başkalarını duyuyorum ne de başkaları beni duyuyor. Valorant'ın kendi sitesinde bile bu kod yok.
Riot çok iyi bir oyun şirketi olduğu için hatanın neyden kaynaklandığını bize söylemiyor.
Desteğe yazın.

Yanlış hatırlamıyorsam bir hesaba iki kişi girmeye çalışırken bu hatayı veriyordu, tam emin değilim.

Bu sorunu IPv6'yı ve antivirüsü devre dışı bırakarak çözmüştüm.
Kesinlikle, aslında mantıksal olarak oyuna girmeye çalıştığında hesabın hala oyunda gözüküyor ve sen her girdiğinde diğer IP'i oyundan attırıyorsun ve bu döngü olarak devam ediyor. Bilgisayarı yeniden başlatmak ve ya dns chunk temizlemek güzel bir yöntem.

Kesinlikle, aslında mantıksal olarak oyuna girmeye çalıştığında hesabın hala oyunda gözüküyor ve sen her girdiğinde diğer IP'i oyundan attırıyorsun ve bu döngü olarak devam ediyor. Bilgisayarı yeniden başlatmak ve ya dns chunk temizlemek güzel bir yöntem.
Yalnız ben bunu Valaront'ın Twitch'te drop olarak düştüğü zamanlarda denemiştim, şimdi işe yarar mı bilmiyorum.

Riot Games önermişti ama bu çözümü, o yüzden işe yarar büyük ihtimalle.

Kesinlikle, aslında mantıksal olarak oyuna girmeye çalıştığında hesabın hala oyunda gözüküyor ve sen her girdiğinde diğer IP'i oyundan attırıyorsun ve bu döngü olarak devam ediyor. Bilgisayarı yeniden başlatmak veya DNS chunk temizlemek güzel bir yöntem.

PC'yi yeniden başlattım ama hala aynı sorun var. Ve sesli sohbete de bağlanamıyorum bu oyundan atmasıyla ilgili midir?
Sistem yapılandırması > önyükleme > gelişmiş seçenekler hata ayıkla tikini kaldırın birçok sorun hata ayıklama yüzünden kaynaklanıyor.

O tik işaretli değişmiş zaten. Ve daha önceden de bir sorun yaşamıştım. Oyunu yönetici olarak çalıştırmazsam açılmıyor.
Sesli sohbete bağlanamamamın sebebi ayarlardan takım ve grup sohbetini kapa ayarının birdenbire açılmasındanmış. Şimdi tek sorun oyundan atması.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı