Valorant hata kodu 43

İşletim sistemi
Windows 8.1

liatus

Femtopat
Daha fazla  
Uzun zamandır oynamak istediğim bir oyun. Açılmasına açılır biliyorum ama Riot Games erkanından sonra sürekli hata kodu 43 "platforma bağlanırken bir hata oluştu." Diyor.

YouTube'da bütün videoları izledim artık başka ne yapılabilir bilmiyorum. 2 Gün önce Windows 7ydi yeni 8.1 yaptım. Ağ ayarlarını değiştirdim birçok kez. 5-6 kez silip tekrar yükledim. Güvenlik duvarını devre dışı bıraktım. Windows Defender'i devre dışı bırakamadım ama korumasını bırakmasını sağladım.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eğer 43 numaralı hata kodu aldıysan hatanın anlamı "Bir sistem süre aşımına uğradı.". Hatanın çözümü ise "Riot İstemcisi'ni yeniden başlat." Not: Sorun çözülmezse açık olan Anti-Virüs programlarınıızı ve Windows Defender'ı devre dışı bırakmanız gerekiyor.

Eğer 43 numaralı hata kodu aldıysan hatanın anlamı "Bir sistem süre aşımına uğradı.". Hatanın çözümü ise "Riot İstemcisi'ni yeniden başlat." Not: Sorun çözülmezse açık olan Anti-Virüs programlarınıızı ve Windows Defender'ı devre dışı bırakmanız gerekiyor.

Tekrar deneyeyim olursa yazarım.

Şunu da bir dene istersen içinde bir çok çözüm yöntemi var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu denemiştim. Valorant'a konuyla ilgili bilet gönderdim. Bugün cevap verildi. Birkaç tane dosya ve IP adresi testlerinin erkan görüntüsünü attım, bekliyorum. İnşallah düzelir.

Geri
Yukarı