Valorant her girişte kendini güncelliyor

0ndrylmz

Centipat
Daha fazla  
Abi bugüne kadar bir şey yoktu, haftalardır normal bir şekilde oynuyordum ve bugün oyunu ne zaman açsam 45 dakika sıfırdan indirir gibi güncelliyor sistemi. Geri yükledim, oyunu 4 kere sildim yükledim ve her kapatıp açtığımda tekrar patch atıyor. Sebebi ne bunun? Çıldıracağım.

Hocam oyun kendini salt okunur moda alıyor olabilir mi? Onu bir kontrol edin isterseniz. Bir de belki update gelmiştir gerçekten ben de bakmadım ama 1-2 gün daha böyle olursa tekrar bir bakarsınız.

Hocam oyun kendini salt okunur moda alıyor olabilir mi? Onu bir kontrol edin isterseniz. Bir de belki Update gelmiştir gerçekten ben de bakmadım ama 1-2 gün daha böyle olursa tekrar bir bakarsınız.

Kanka cahil değilim yanlış anlama bugün 4 kere oyunu sıfırdan sildim Full patch attırdım diyorum şimdi yine aynısını yaptı sürekli aynı patch attığı zamanda bazen %90'da kalıp 0.1kpbs hatası veriyor onu çözmeyi de bilmiyorum.

Bende de güncelleme var şu anda, senlik bir durum değil.
Sorun yok.

Hayır sorun var kanka, bende sorun var bugün 4 kere ağır bir şekilde güncelleme attı oyun sildim yükledim tekrar ve tekrar şu an bir daha patch attırdım ve ID şifre yazdım girdim oyna demek yerine bir patch daha atmaya başladı.

Son düzenleme:
Bende de aynı sorun var bugün başladı sorun sanırım yeni güncelleme gelecek diye böyle bir sorun ortaya çıktı bizle alakalı bir durum değil bugün yarın düzelir inşallah

Güncelleme geldi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı