Valorant her şeye ban atıyor

Arda20

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar ben Valorant oynamayı çok seviyorum fakat hesap erişimim sürekli kısıtlanıyor ve hesabıma giremiyorum. Daha dün açıldı maç attık sadece arkadaşlarla karşı takımla hiçbir ilişkimiz yoktu, mesajlaşmadık bile sadece kendi aramızda az da olsa küfürleşmiştik ama kimse reportlanma yine de ben ve 1 kişi ban yedi. Artık ettiğim her küfürde banlanıyorum elmas elodayız adam kafasına göre Jett ve Reyna kitliyorlar bir şey dersek biz ban yiyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sohbet ederken yazılı chat mi kullandın sesli mi ? Az bir şey kufurlestik diyorsun ya ondan sordum. Ben eskiden oyunun ilk zamanları yazılı sohbetten yardiriyordum millete ve bir kere ban yedim. Sonrasında yazılı sohbeti küfür için hiç kullanmadım. Küfür etmişsem de sesliden etmisimdir. 8 aydır daha ban yemedim. Kısacası dostane veya şaka amaçlı dahi chatten küfür edince banlaniyorsun. Ve bir kere banlandiktan sonra 2-3.Ban daha kolay yeniyor arkadaşımda da aynı durum oldu ordan biliyorum. Riot'un yaptığı nadir iyi şeylerden birisi ve hile sistemi. Senin kufurune bir çalışan bakmıyor her zaman. Yapay zeka da küfürü algılayıp sana ban atıyor. Araştırırsan görürsün. Tahmin edebilecegin gibi çalışan senin şaka yaptığını anlar insaflı davranır ban atmayabilir. Ama yapay zeka acımaz.

Geri
Yukarı