Valorant hesabı nasıl satılabilir?

weoji0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, oyunu oynamadığım ve daha çok CS:GO geçtiğim için hesabımı satmak istiyorum. Hesapta 1 prizma balta Battle Pass'ı var, eski plat hesap, Asil Karambit ve vct lock in bıçak bulunmakta, vandal olarak Ejder Vandal var, Prime classic var, Fatih ghost ve yağmacı sheriff bulunmakta. Ayrıca bağlı Xbox var. Sadece satıp bana getirisi ile CS:GO'da trade işlemlerimi hızlandırmak istiyorum.

1690981500771.png

1690981566577.png

Hesap geçen actı plat 2 bitirdi ama şu an unranked.

Satılması yasaktır ama, google'a valorant hesap sat yazarsanız önünüze onlarca site gelicek. Onlardan birinde satılabilir.

Merhaba, oyunu oynamadığım ve daha çok CS:GO geçtiğim için hesabımı satmak istiyorum. Hesapta 1 prizma balta Battle Pass'ı var, eski plat hesap, Asil Karambit ve vct lock in bıçak bulunmakta, vandal olarak Ejder Vandal var, Prime classic var, Fatih ghost ve yağmacı sheriff bulunmakta. Ayrıca bağlı Xbox var. Sadece satıp bana getirisi ile CS:GO'da trade işlemlerimi hızlandırmak istiyorum.

Eki Görüntüle 1886705

Eki Görüntüle 1886709

Hesap geçen actı plat 2 bitirdi ama şu an unranked.

Yasak ve satarken çok ölü fiyata gidiyor illa sarıçam diyorsan Google'daki sitelere yükle veya en basiti oynayan arkadaşlarına sat hesabını.

Yeni konular

Geri
Yukarı