Valorant hesabı ne kadar eder?

Hocam piyasadan anlamadığınız için neden bu kadar kıvranıyorsunuz. Benim hesabım arkadaşın hesabıyla benzer ve ortalama 450-600 TL'ye gider. Bu konuyu da hortlatmaya gerek yok.

Hocam piyasadan anlamadığınız için neden bu kadar kıvranıyorsunuz. Benim hesabım arkadaşın hesabıyla benzer ve ortalama 450-600 TL'ye gider. Bu konuyu da hortlatmaya gerek yok.
Gülmekten öldüm, bunları zaten hesap açıp alsa 500 liraya alacak kişiler neden aynı parayı belirsiz bir hesaba versinler? Lütfen sattığınızda paylaşın beni etiketleyip 😂.

Gülmekten öldüm, bunları zaten hesap açıp alsa 500 liraya alacak kişiler neden aynı parayı belirsiz bir hesaba versinler? Lütfen sattığınızda paylaşın beni etiketleyip 😂.
Örneğin bir hesaba 1000 TL yatırırsan 500 TL'ye rahat satarsın. Arkadaşın sadece bıçağı 250 TL???? Bu tür hesaplar 400 TL'ye rahat satılır. Ancak üstüne çıkarsan zor satarsın.

Örneğin bir hesaba 1000 TL yatırırsan 500 TL'ye rahat satarsın. Arkadaşın sadece bıçağı 250 TL???? Bu tür hesaplar 400 TL'ye rahat satılır. Ancak üstüne çıkarsan zor satarsın.
3 bıçak , 1 classic, 2 vandal , 2 phantom , 1 operator skini olan ve 2 tane de battlepass fullenmiş hesaplar 500 liralara satılıyor. Dediğiniz biraz uçuk rakamlar, arkadaş birilerini küçümseyip oyun hesabı piyasasını çok iyi bildiğini sanıyor.Ben satabileceği fiyatı yazdım , ilana koyup her hafta 50 lira aşağı çekeceği fiyatı değil.

3 bıçak, 1 classic, 2 vandal, 2 Phantom, 1 operator skini olan ve 2 tane de Battle Pass fullenmiş hesaplar 500 liralara satılıyor. Dediğiniz biraz uçuk rakamlar, arkadaş birilerini küçümseyip oyun hesabı piyasasını çok iyi bildiğini sanıyor. Ben satabileceği fiyatı yazdım, ilana koyup her hafta 50 lira aşağı çekeceği fiyatı değil.

Evet o fiyatlara o hesaplar satılıyor sonra 2 gün sonra yok oluyor. Sende zaten anlama kıtlığı var gidip sitelere 150TL değerindeki hesaplara bakabilirsin. Daha fazla da hortlatma konuyu sana yazmaktan sıkıldım.

Geri
Yukarı