Valorant hesabı satılmalı mı?

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Valorant'a 1Kdan fazla para yatırdım ama birkaç aydır oyunu neredeyse hiç oynamıyorum. Sınıf arkadaşım hesabımı 600 liraya almak istiyor. Oyuna tekrar başlamak istersem diye tereddüt ediyorum. Ayrıca bu hesabı VP zammından önce 1K ya dizmiştim. Bir daha bu paraya bu hesabı dizmemin imkanı yok. Bir yöndende zaten ders çalışmaya başlamam gerekiyor, 11. sınıfım. Sizce hesabı satmalı mıyım?
Hesabın içindekiler: Asil Vandal, ışık muhafızları vandal, yağmacı Phantom, asil spectre, Karaborsa Kelebek, birkaç Pass skini. Son gelen karakter hariç tüm karakterler açık.

Valorant'a 1kdan fazla para yatırdım ama birkaç aydır oyunu neredeyse hiç oynamıyorum. Sınıf arkadaşım hesabımı 600 liraya almak istiyor. Oyuna tekrar başlamak istersem diye tereddüt ediyorum. Ayrıca bu hesabı VP zammından önce 1K ya dizmiştim. Bir daha bu paraya bu hesabı dizmemin imkanı yok. Bir yöndende zaten ders çalışmaya başlamam gerekiyor, 11. sınıfım. Sizce hesabı satmalı mıyım?
Hesabın içindekiler: Asil Vandal, ışık muhafızları vandal, yağmacı Phantom, asil spectre, Karaborsa Kelebek, birkaç Pass skini. Son gelen karakter hariç tüm karakterler açık.

Hesabı satmak Riot'a göre aykırı ama satmak sana kalmış. Ders çalışman gerekiyorsa oyunu bırakmalısın.

@CanVolteX

Hocam 600 liraya satıyorsan ilan linkini at alırım ben :D.
Şaka tabii. Hesap daha değerli hocam 600e satarsan zarara girersin.

Hocam 600 liraya satıyorsan ilan linkini at alırım ben :D.
Şaka tabii. Hesap daha değerli hocam 600e satarsan zarara girersin.

Hocam zaten yabancı olmadığı ve daha fazla para veremeyeceği için 600 liraya bırakmayı düşündüm. İnternetten satarsam 900 altına vermem. Zaten satmayacağım büyük ihtimal.

Valorant'a 1Kdan fazla para yatırdım ama birkaç aydır oyunu neredeyse hiç oynamıyorum. Sınıf arkadaşım hesabımı 600 liraya almak istiyor. Oyuna tekrar başlamak istersem diye tereddüt ediyorum. Ayrıca bu hesabı VP zammından önce 1K ya dizmiştim. Bir daha bu paraya bu hesabı dizmemin imkanı yok. Bir yöndende zaten ders çalışmaya başlamam gerekiyor, 11. sınıfım. Sizce hesabı satmalı mıyım?
Arkadaşın hesabımı alabilir

Geri
Yukarı