Valorant hesabı sattığım kişi geri alındığı için dava açacağını söylüyor

Beach House

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bir bir buçuk sene önce Valorant hesabı satmıştım güvenilir bir site üzerinden. Adam hesabı aldı, şifreleri maili değiştirdi. Bir daha sorun çıkmadı, bana bu hafta mesaj attı. Sen hesabı geri aldın diye, sana dava açacağım dedi. Hesabı ben de 2.el olarak almıştım, eğer bir şey olduysa da hesabın asıl sahibi yapmıştır. Bunu sattığım kişi hesabın 2. kullanıcısı olduğumu biliyordu bence bir şey olmaz ama bir düşünmedim de değil. Sizce bir sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap satışı yasal değil zaten. Dava açabileceğini sanmıyorum.

Bir bir buçuk sene önce Valorant hesabı satmıştım güvenilir bir site üzerinden. Adam hesabı aldı, şifreleri maili değiştirdi. Bir daha sorun çıkmadı, bana bu hafta mesaj attı. Sen hesabı geri aldın diye, sana dava açacağım dedi. Hesabı ben de 2.el olarak almıştım, eğer bir şey olduysa da hesabın asıl sahibi yapmıştır. Bunu sattığım kişi hesabın 2. kullanıcısı olduğumu biliyordu bence bir şey olmaz ama bir düşünmedim de değil. Sizce bir sorun olur mu?
Aradan bir buçuk sene geçmiş yani birşey yaparsa site üzerinden yapar (sanırım itemsatış) ordanda pek umursamazlar adamı kanıt lazımda ne kanıt vericek.

Hesap satışının illegal olduğu bir oyunda dava açsa bile sonuçlanmaz. Size de bir şey olmaz, merak etmeyin.

Geri
Yukarı