Valorant alınan hesabı sahibi geri çekti, dava edilir mi?

Herkesin cevaplar fail.

Bir para veriyorsun ve karşılığında sana Valorant hesabı vaat ediliyor. Bu hesap geri alınırsa dolandırılmış oluyorsun. Riot'un kuralları geçersiz hukuka göre vadedilen ürün geri alındığında dolandırıcılık oluyor ve bu bir suç.

Riot'un kurallarını salla gerekli kanıtları sun peşinden git dava aç uğraş para iadesi alana kadar. Ben karşının sicili kirletmeden peşini bırakmazdım 15-16 yaşında çocuklar dolandırıcılık yapıyor inanılmaz.
Hesap satışı yasak Riot'un kendisi belirtmiş. Diyelim ki ko**in alacaksın, aldın ve elinden geri aldılar. Dava açacağın zaman ne diyeceksiniz? Hakim bey ben ko**in aldım ama geri aldılar mı diyeceksin?

Mesajımı bari oku para karşılığı vadedilen bir hesap var ne olursa olsun dava açma hakkı var kazanacak tabii ki sonuna kadar haklı para veriyor sonuçta.

Satışı yasak olan bir oyunda satışta sorun oldu diye şikayet edebilir mi sence? :D mesela sigaranın yasak olduğu ülkede sigara satarken bana boş kutu gönderdi diye dava açabilir misin?

Hesap satışı yasak Riot'un kendisi belirtmiş. Diyelim ki ko**in alacaksın, aldın ve elinden geri aldılar. Dava açacağın zaman ne diyeceksiniz? Hakim bey ben ko**in aldım ama geri aldılar mı diyeceksin?

Kokain örneğin saçma.

Hesap satışı yasak fakat mahkemede bu geçmiyor arkadaşım. Bir para veriyorsun ve karşılığında sana bir ürün yani o hesap vaat ediliyor.

O hesap geri alındığında nitelikli dolandırıcılık suçu işlemiş oluyorlar ve gerekli kanıtlar ile kolayca dava açabilirsin, kazanırsın. Süründürürsün o elemanı.

Gerçekten dava açılmıyor olduğuna inanman bile komik düşündüğünde bile mantıksız olduğunu çözmen lazım kafayı kullan.

Kokain örneğin saçma.

Hesap satışı yasak fakat mahkemede bu geçmiyor arkadaşım. Bir para veriyorsun ve karşılığında sana bir ürün yani o hesap vaat ediliyor.

O hesap geri alındığında nitelikli dolandırıcılık suçu işlemiş oluyorlar ve gerekli kanıtlar ile kolayca dava açabilirsin, kazanırsın. Süründürürsün o elemanı.

Gerçekten dava açılmıyor olduğuna inanman bile komik düşündüğünde bile mantıksız olduğunu çözmen lazım kafayı kullan.
O zaman bana şunu söyleyin hocam. Ben hiçbir zaman Valorant'ta dolandırıcılıktan dava açıp kazananı görmedim?

Yeni konular

Geri
Yukarı