Valorant hesabım çalındı ne yapmam lazım?

thrisaz

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık bir haftadır Valorant oynamıyorum dün gireyim dedim bilgiler yanlış dedi oncesinde Rusça e-posta falan gelmişti ondan şüphelenip hesaba bakayım, dedim girmeye çalıştığımda boyle oldu. Rusça e-posta'da link vardı linke tıklamadım daha önceden başıma gelmişti çünkü sadece e postayı açtım sonra silindi, bir anda ticket attım sorular sordu soruları da cevapladım geri yanıt bekliyorum şu an. Yapabileceğim ekstra bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık bir haftadır Valorant oynamıyorum dün gireyim dedim bilgiler yanlış dedi oncesinde Rusça e-posta falan gelmişti ondan şüphelenip hesaba bakayım, dedim girmeye çalıştığımda boyle oldu. Rusça e-posta'da link vardı linke tıklamadım daha önceden başıma gelmişti çünkü sadece e postayı açtım sonra silindi, bir anda ticket attım sorular sordu soruları da cevapladım geri yanıt bekliyorum şu an. Yapabileceğim ekstra bir şey var mı?

Yapabileceğin çok bir şey yok gibi eğer linke falan bir şeye tıkladıysan bilgisayarını koru
Hesabı aldığında şifreyi mutlaka güzel bir şey koy

Yapabileceğin çok bir şey yok gibi eğer linke falan bir şeye tıkladıysan bilgisayarını koru.
Hesabı aldığında şifreyi mutlaka güzel bir şey koy.

Yok hayır linke tıklamadım işte Rusça e-posta falan geldi önceden başıma geldiği için tıklamadım
Alabilecek miyim acaba soruları cevapladım Riot'tan cevap bekliyorum tahmini ne zamana gelir?

Geri
Yukarı