Valorant hesabım çalındı ve geri alamıyorum

OUSM4N3

Centipat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle. Valorant hesabım bir hafta önce çalındı ama hesabı Riot'a ticket atarak geri aldım. Sonra bir kez daha çalındı. Bu sefer benden farklı bir Gmail istediler. Verdim ama yine çalındı. Sonra yine bilet oluşturup attım durumu ve korkmaya da başladım. Ardından bana bilgisayara virüs taraması yapmamı ve daha güçlü bir şifre girmemi istediler ve dediklerini yaptım. Hatta format attım ve hesabı geri aldım. Gmail'imin şifresini değiştirip 2 tane doğrulama koydum. Hesabımı adam yine çalmayı başardı. Ne yapmam gerekiyor?

Selamlar öncelikle. Valorant hesabım bir hafta önce çalındı ama hesabı Riot'a ticket atarak geri aldım. Sonra bir kez daha çalındı. Bu sefer benden farklı bir Gmail istediler. Verdim ama yine çalındı. Sonra yine bilet oluşturup attım durumu ve korkmaya da başladım. Ardından bana bilgisayara virüs taraması yapmamı ve daha güçlü bir şifre girmemi istediler ve dediklerini yaptım. Hatta format attım ve hesabı geri aldım. Gmail'imin şifresini değiştirip 2 tane doğrulama koydum. Hesabımı adam yine çalmayı başardı. Ne yapmam gerekiyor?
Büyük ihtimalle her türlü çalacaklar bu kadara da çalıyorlarsa.

Hocam hesap ile alakalı bağlantılar hesabı çalan kişinin elinde olabilir. Örneğin mail hesabı kontrol edin ve yeni bir mail açıp hesabınızı o maile bağlayın. (Eğer böyle bir imkan varsa) o da olmazsa mailinize bağlı telefon ve yedek maillerinizi silin.

Adam modemi söktü götürüyor desene geçmiş olsun maili değişmiş miydin?

Adam modemi söktü götürüyor desene geçmiş olsun maili değişmiş miydin?
Adam modemi söktü götürüyo' düt düt diyo galiba bilgisayarınıza virüs girmiş olabilir :D

2 faktörlü doğrulama açmanıza rağmen devam ediyorsa ya siz RAT yediniz yada yakınlarınızdan birisi yapıyor.

hepsini değiştirdim ama benim tahminimce adam riotun bir açığını kullanıp telefonundan riot sayfasını daima açık tutup ben hesabı geri alınca da hemen gmaili değiştiriyor.

Geri
Yukarı