Valorant hesabım çalındı

İşletim sistemi
Windows 10

Wisenmad0

Femtopat
Daha fazla  
Bundan yaklaşık 2 hafta önce hesabım çalındı ve bilet attım bana geri dönüş sağlandı ve dedikleri şey bu... Her neyse ben istedikleri üzere 1 e-posta attım ve 1 haftadır bunun üzerine bir bilet daha attım ayrıca önceki attığım bilet kapanmış ve bana herhangi bir bilgilendirme e-postası da gelmedi.
Yardım ederseniz çok sevinirim. Ayrıca biletteki bütün bilgileri doğru verdiğimi hatırlıyorum. Sizce hesabı geri alabilir miyim? (ilk maili halen bende)

Screenshot_10.png

Vallaha kardeşim geçmiş olsun öncelikle.
Hesabının şifresini değiştirirsen o çalan kişi bir daha hesaba giremez :) yap olur inşallah.

Bundan yaklaşık 2 hafta önce hesabım çalındı ve bilet attım bana geri dönüş sağlandı ve dedikleri şey bu... Her neyse ben istedikleri üzere 1 e-posta attım ve 1 haftadır bunun üzerine bir bilet daha attım ayrıca önceki attığım bilet kapanmış ve bana herhangi bir bilgilendirme e-postası da gelmedi.
Yardım ederseniz çok sevinirim. Ayrıca biletteki bütün bilgileri doğru verdiğimi hatırlıyorum. Sizce hesabı geri alabilir miyim? (ilk maili halen bende)

Eki Görüntüle 912763

Evet hasabı geri alırsın tabi çalan kişi şifreyi değiştirmediyse ama değiştiremez çünkü mailine ihtiyacı var :) inşallah yardımcı olmuşumdur.

Eki Görüntüle 912763
Aynı sorun bende de var çözebildin mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı