Valorant hesabım çalındı

sushimai

Centipat
Daha fazla  
Daha önceden de 1 kere calınmıstı ama bu sefer hiçbir kod yok mailimde. Mail değisim kodudur giriş kodudur yok, hesabı arkadaşımdan almıstım o yüzden mail de atamıyorum. Başka hesaptan maç geç misine bakıyorum en son benim girdiğim maç var başka bir şey de yok. Elim kolum bağlı durumda resmen. Şifre değistirme isteği gönderiyorum olmuyor, adı unuttum deyip mailime bir şey göndermeye calısıyorum yine bir şey olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önceden de 1 kere calınmıstı ama bu sefer hiçbir kod yok mailimde. Mail değisim kodudur giriş kodudur yok, hesabı arkadaşımdan almıstım o yüzden mail de atamıyorum. Başka hesaptan maç geç misine bakıyorum en son benim girdiğim maç var başka bir şey de yok. Elim kolum bağlı durumda resmen. Şifre değistirme isteği gönderiyorum olmuyor, adı unuttum deyip mailime bir şey göndermeye calısıyorum yine bir şey olmuyor.
Ticket atın yardımcı olurlar belki.

Arkadaşın çalmıştır başka kim çalacak?

Riot Support'a bilet açıyorsun sana hesap hakkında on altı tane soru veriyorlar. Hepsini doldurduğunda hesabı geri alabiliyorsun fakat hesabın ilk sahibi olmadığından dolayı da bu soruları doldurabilmen mümkün değil. Hesabın açılış tarihi, elde edilen ilk eşyalar vs. vs. şeklinde sorular mevcut. Soğuk bir su içebilirsin.

Riot Support'a bilet açıyorsun sana hesap hakkında on altı tane soru veriyorlar. Hepsini doldurduğunda hesabı geri alabiliyorsun fakat hesabın ilk sahibi olmadığından dolayı da bu soruları doldurabilmen mümkün değil. Hesabın açılış tarihi, elde edilen ilk eşyalar vs. vs. Şeklinde sorular mevcut. Soğuk bir su içebilirsin.

Hesapta zaten tek 1 tane set ve Phantom vardı açılıs tarihidir ilk acılan ajandır tahmin ede ede yapabilirim ama yine de üzüyor alamama ihtimalim.

Hesapta zaten tek 1 tane set ve Phantom vardı açılıs tarihidir ilk acılan ajandır tahmin ede ede yapabilirim ama yine de üzüyor alamama ihtimalim.

Eğer silah aldıysan hangi kredi kartı ile aldın gününü ve son 4 hanesini vesaire yazmalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı