Valorant hesabım çalındı

Hesabı aldık dün gece saatleri iyi hoştu. Bu sabah saat 11:50 den 14:20 ye kadar şifre değiştirme istekleri geldi biz boş uğraş diye düşündük fakat hesap hiçbir şey onaylamayıp veya dokunmamamıza rağmen yine gitti.. Yine ticket attık.

Hesabı aldık dün gece saatleri iyi hoştu. Bu sabah saat 11:50'den 14:20'ye kadar şifre değiştirme istekleri geldi biz boş uğraş diye düşündük fakat hesap hiçbir şey onaylamayıp veya dokunmamamıza rağmen yine gitti. Yine ticket attık.

Böyle bir saçmalık var hesabın ilk bilgilerini bilmeme rağmen karşı taraf geri alabiliyor hala anlamış değilim. Çok uğraştıracak sizi.

Konuyu okudum tamamıyla ve anladığım kadarıyla sürekli geri alma ya da alınma olayları olmuş. Daha önce hesapla alakalı bir ticket açmış mıydınız? Eğer ticketleri görebiliyorsa belki de o da ticket atarak hesabı kendisine çekiyordur.

Konuyu okudum tamamıyla ve anladığım kadarıyla sürekli geri alma ya da alınma olayları olmuş. Daha önce hesapla alakalı bir ticket açmış mıydınız? Eğer ticketleri görebiliyorsa belki de o da ticket atarak hesabı kendisine çekiyordur.
Anladığım kadarıyla önceden 1 kere öyle bir şekilde aldılar fakat son 2-3 gündür herhangi bir şekilde hesaba giriş çabası olmadı bıraktıklarını düşünüyorum. Ancak yinede galiba ticketleri görebiliyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı