Valorant hesabım hileden banlandı

Arkadaşlar biliyorum diyeceksiniz Riot sebepsiz asla ban atmaz mutlaka hile kullandın ya da küfür ettin ve bu yüzden ban yedin diyeceksiniz.

Olay şöyle: Ben bilgisayarım yokken herkes gibi internet kafede oyunlarımı oynuyordum. Bir arkadaş benim internet kafede oynadığım bilgisayarda hile kullanmış. Valorant dolayısıyla cihaza ban atmış. Ve o cihazda girilen tüm hesaplar ban yedi. (Hileyi açan çocuk karakolluk oldu resmen, dayakta yedi o başka konu)

Yani anlayacağınız masumum Riot'a nasıl bir delil sunabilirim hile kullanmadığıma dair? Acemice bir şey yazıp ağlayarak banımı kaldırtmaya çalışmak istemiyorum. Onlara ne diyebilirim?
Valve olsa denemeyin derdim ama olay Riot olunca şansınız var diyebilirim.

Sistemler kapanıp açılınca komple eski haline gelmiyor mu?
Hayır. Riot banları donanımlara (anakart vb.) atıyor. O yüzden ya spoofer kullanmalısınız yada donanımı değiştirmelisiniz.

Bende tam olarak bunu diyordum işte diğer ban yiyen kişilerinkini açmadılar çünkü

Bende size soruyorum işte bir yolu yokmu acaba nasıl birşey göstersem banımı açarlar :(
Baya ticketlarla ilgilendiğimden biliyorum. 3. parti yazılıma hiç bir şey yapmıyorlar. Hatta bazen takmayıp otomatik botları bile cevap veriyor.

Durumunuzu düzgün bir dille anlatırsanız Riot açıcaktır.
Hocam, istediğiniz dille konuşun, istediğinizi söyleyin fakat bir sonuç elde edemeyeceksiniz. Riot hileden ban yiyen hesaba bir işlem uygulayamayacağını söylüyor. Bu durumda tek yapabileceğiniz yeni bir hesap açmak.
Durumunuzu yani yaşadığınızı anlatacaksınız işte. O noktadan sonra inisiyatif RIOT'a kalır.
Olayı düzgünce açıkla gerisi onlara kalmış. Kibar bir dille açıklayıcı şekilde yaz. Rica et emir verir gibi konuşma.
Buyrun ne yaparsanız yapın açmıyorlarmış. Kanıtı aşağıya bırakırım. Resmen p*k yoluna gitti hesap. INTERNET KAFEDE VALO OYNAMAYIN xd

Dosya Ekleri

• Başlıksız.png
    Başlıksız.png
    52,1 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı