Valorant hesabım kaç lira eder?

Bırakmayı düşünüyorum ama karar veremedim tam olarak daha sonra ouna başlar mıyım bilmiyorum. Hesabın değerini aşağı yukarı bilmek için açtım konuyu karar verirsem belki satarım.
Hocam ben sizin yerinizde olsam satmam.hesap gerçekten güzel gözüküyor bi değer harcamışsınız bir süre sonra tekrar canınız çeker oynamak ister o zaman yeni hesap açıp oynamak yerine kendi hesabınızla oyniyabilirsiniz tabi gene siz bilirsiniz.

Hocam ben sizin yerinizde olsam satmam.hesap gerçekten güzel gözüküyor bi değer harcamışsınız bir süre sonra tekrar canınız çeker oynamak ister o zaman yeni hesap açıp oynamak yerine kendi hesabınızla oyniyabilirsiniz tabi gene siz bilirsiniz.
Bende öyle düşünüyorum. Zaten acil paraya ihtiyacım yok şu an. Kalması daha mantıklı gibi.

Eğer hesabın ilk Mail'i ile birlikte tamamen vereceksen çok rahat 500'e gider, acelem yok beklerim adam gibi ederi olsun dersen 800'e koyup 750'ye 1 ay içerisinde satabilirsin. Tabii hesabın ligi de önemli, diamond üstünde bir hesapsa direk 1.000 TL'den gider ama gold/plat'sa söylediğim fiyatlarda gidecektir, eğer ilk Mail'i yoksa mail devrederek vereceksen 500'den fazla gideceğini sanmıyorum çünkü bunun dolandırıcılığını yapan çok fazla insan var, hesabı mail devredip sattıktan sonra hesabım çalındı diyerek Riot ile iletişime geçip hesabı geri alıyorlar, bunun da herkes bilincinde olduğu için hesabın açıldığı Mail'i devretmeyeceksen hesabın pek bir önemi kalmıyor.

Geri
Yukarı